جنجال تازه بهاره رهنما با یک درخت خاص ، توهم تا کجا ؟!

به گزارش مجله تار و سه تار، خبرنگاران:بهاره رهنما بازیگر زن جنجالی از درختی رونمایی کرد که با او دوست است و باعث آرامش پیدا کردن او می گردد.

جنجال تازه بهاره رهنما با یک درخت خاص ، توهم تا کجا ؟!

بهاره رهنما باز هم جنجالی شد . بهاره رهنما با انتشار یک ویدیو درباره درختی می گوید که با او دوست شده و باعث آرامش او می گردد ! رفتار اخیر بهاره رهنما در ترکیه که باعث جنجالی های زیادی شده است. بهاره رهنما با انتشار یک ویدیو درباره شرایط اقتصادی خودش و کوششی که نموده باعث به وجود آمدن جنجال های زیادی شده است.عده ای زیادی از مردم رفتار های بهاره رهنما را مورد انتقاد قرار دادند.

چرا بهاره رهنما اینقدر حاشیه ساز است ؟

بهاره رهنما به اعتراف خودش سی سال است کار می نماید. او در دهه هفتاد با افعی (محمدرضا اعلامی) و عاشقانه (علیرضا داوودنژاد) به معروفیت رسید و به واسطه ظاهرش خیلی زود دیده شد. در سال های جوانی، بسیار بیشتر از بسیار زنان و مردان مستعد ایرانی فرصت دیده شدن داشت، اما گویا آن دیده شدن ها، به مقدار سخنرانی ها و اظهار نظرهایش در اینستاگرام اهمیت و جذابیت نداشته است. رهنما، در کارنامه اش نقش آفرینی خوب هم دارد، کوشش هایش در تئاتر ستودنی است و این که کوشید از یک بازیگر درجه دو تلویزیونی به بازیگر، نویسنده و کارگردان تبدیل گردد قابل احترام است. کمتر کسی به یاد دارد که سال 84 در نمایش پنجره ها (فرهاد آئیش) روی صحنه تئاتر شهر نشان داد بازیگر مستعدی است و شاید همه فراموش نموده اند در نمایش چشم هایی که مال توست حضوری دلنشین داشت و روایتگر عشق و رنج های زنانه بود.

با این همه، شبکه های اجتماعی و میل روز افزون به دیده شدن، اظهار نظر و هدایت ابنای بشر بارها کار دست رهنما داده است. اظهار نظر اخیر او که از اعتماد به نفس کاذبش حکایت دارد، نشان می دهد خانم نویسنده، بازیگر و کارگردان، هنوز انسان و زندگی را نمی شناسد و برخوردش با مسائل، بچگانه و پیش پا افتاده است. هنرمندانی تکرار نشدنی، شاعران بزرگ و نویسندگانی معتبر در سراسر دنیا، زندگی شان را در فقر و گرفتاری گذرانده اند، اما آثارشان به جای مانده و نمی توان این زندگی خارج از قاعده و ناهمسو با عرف جامعه را تکذیب کرد و دستاوردهای این چهره ها را نادیده گرفت. جدا از این، مردان و زنان شریفی در سراسر این کشور زندگی می نمایند که طوفان حوادث و بلاها، جهت زندگی شان را به سمت فقر و ناداری برده، همه آنها ناتوان و بی دست و پا نبوده اند. رهنما می توانست در آن ویدیوی اینستاگرامی، دلایل موفقیت خود، استفاده درست و به موقع از روابط و دوستی هایش را برای علاقه مندان بازیگری بیان کند، او آنقدر باتجربه، باهوش و مطلع نیست که درباره همه مردم نسخه بپیچد، آنهم در شرایطی که بسیاری از اقشار جامعه با سختی روز را به شب می رسانند. کاش رهنما در بخشی از این ویدیو از اقبال و بخت خوب خود و خانواده اش صحبت می کرد. همه مردم این بخت را ندارند که مثل مادر محترم او، به واسطه دختر بازیگر یا داماد نویسنده شان در میانسالی مقابل دوربین بروند و آنقدر آزمون و خطا نمایند که به بازیگر تبدیل شوند.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه تفریح دارد

منبع: برخط نیوز

منبع: رکنا
انتشار: 23 آذر 1400 بروزرسانی: 23 آذر 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1822

به "جنجال تازه بهاره رهنما با یک درخت خاص ، توهم تا کجا ؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال تازه بهاره رهنما با یک درخت خاص ، توهم تا کجا ؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید