رئیس هیات تکواندو مازندران انتخاب شد، بریمانی منتخب مازنی ها

به گزارش مجله تار و سه تار، هیات تکواندو استان مازندران که طی 18 ماه گذشته با سرپرست اداره می شد، خاتمه از سوی فدراسیون تکواندو و اداره کل ورزش و جوانان مشخص تکلیف شد. مجمع انتخابات این هیات ساعت 20 روز دوشنبه 28 مردادماه به ریاست سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون و با حضور حبیب حسین زادگان رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.

رئیس هیات تکواندو مازندران انتخاب شد، بریمانی منتخب مازنی ها

در سرانجام این مجمع حسین بریمانی با اخذ 10 رای از 17 رای ممکن برای چهار سال سکان راهنمایی تکواندو مازندران را برعهده گرفت. نجف دری دیگر نامزد انتخابات بود که 7 رای کسب کرد. بریمانی که از افراد مورد وثوق ورزش استان و از تکواندوکاران باسابقه است که در دوران ریاست حمید رضانوری، به مدت چهار سال مسئولیت دبیری این هیات را برعهده داشت و مدتی نیز معاون توسعه ورزش قهرمانی استان بود.

طی روزهای گذشته و حتی ساعاتی قبل از شروع مجمع کوشش های زیادی برای تغییر راستا انتخابات از سوی بعضی افراد صورت گرفت و تا حدودی نیز تاثیر گذار بود، ولی با تدبیر اداره کل مجمع به بهترین شکل برگزار گردید و اعضای مجمع ثابت کردند که منافع تکواندو استان را بر هر چیزی ترجیح داده و تحت تاثیر عوامل مختلف برای تغییر رای خود قرار نخواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 230

به "رئیس هیات تکواندو مازندران انتخاب شد، بریمانی منتخب مازنی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس هیات تکواندو مازندران انتخاب شد، بریمانی منتخب مازنی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید