کسب طلای تکواندوکاران گیلانی در مسابقات پومسه غیرحضوری کشور

به گزارش مجله تار و سه تار، تکواندوکاران گیلانی پیروز به کسب نخستین مدال طلای اولین دوره رقابت های پومسه غیرحضوری کشور شدند.

کسب طلای تکواندوکاران گیلانی در مسابقات پومسه غیرحضوری کشور

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، رئیس هیات تکواندو استان گیلان اظهار کرد: نفرات برتر چند وزن از اولین دوره رقابت های پومسه غیرحضوری کشور جام عظیم مهربانی اعلام شد که مدال طلای رقابت های رده سنی 61 تا 65 سال به گیلان تعلق گرفت.

محسن سترگی افزود: با توجه به اعلام فدراسیون تکواندو، در انتها رقابت های پومسه رده سنی 61 تا 65 سال، محمد بابایی، تکواندوکار و مربی باسابقه استان گیلان در این رده سنی، عنوان قهرمانی و مدال طلا را به خود اختصاص داد.

وی ادامه داد: همچنین نفرات برتر رقابت های پومسه غیرحضوری 41 تا 50 سال نیز اعلام شد که محمد علیزاده، دیگر تکواندوکار پومسه رو استان گیلان پس از ورزشکارانی از کرمانشاه و آذربایجان شرقی روی سکوی سوم نهاده شد و مدال برنز این مسابقات را تصاحب کرد.

سترگی اعلام کرد: ایلیا محسنی در رده سنی زیر 12 سال، امیرعلی علیزاده و علیرضا ستوده منش در رده سنی 12 تا14 سال، محمدابراهیم رشتی، طاها روشنی مبارکی و محمد صبوری در رده سنی 15 تا 17 سال دیگر تکواندوکاران گیلانی هستند که به مرحله نیمه نهایی اولین دوره مسابقات پومسه غیرحضوری کشور صعود و شانس کسب مدال را دارند.

رئیس هیات تکواندو گیلان افزود: همچنین محمدحسین درفشی، سجاد گلی پور و امیرعلی رمضانی نیا در رده سنی 18 تا 30 سال و ابراهیم خاوری دانشور در رده سنی 51 تا 60 سال دیگر تکواندوکاران استان گیلان پیروز به راهیابی به مرحله نیمه نهایی رقابت های پومسه غیرحضوری کشور شدند.

سترگی اعلام نمود: اولین دوره رقابت های پومسه غیرحضوری کشور با عنوان جام عظیم مهربانی با حضور 800 ورزشکار در دو گروه مردان و زنان، در 11 رده سنی و رقابت های روسا، دبیران و نایب رییسان هیات های استانی در حال برگزاری است.

وی توضیح داد: این مسابقات در راستای اجرای طرح پویش دست هایی خدایی برگزار و تمامی درآمد حاصله از این رقابت ها، صرف خانواده های تکواندوکاران آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا می گردد.

رئیس هیات تکواندو گیلان اظهار کرد: اولین دوره مسابقات پومسه تکواندو قهرمانی کشور در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی پیگیری خواهد شد که در رده کمربندی قرمز به بالا رده های سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال، 61 تا 65 سال و بالای 65 سال به اجرای فرم می پردازند و در رده کمربندی زرد تا آبی شرکت کنندگان در رده های سنی کمتر از 10 سال و 10 تا 14 سال رقابت خواهند کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 944

به "کسب طلای تکواندوکاران گیلانی در مسابقات پومسه غیرحضوری کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب طلای تکواندوکاران گیلانی در مسابقات پومسه غیرحضوری کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید