رنگرز: بنا تا وقتی اراده کند سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی می ماند

به گزارش مجله تار و سه تار، مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی گفت: بنا نه تنها تا المپیک 2020 بلکه تا هر زمانی که اراده کند به فعالیتش در تیم ملی ادامه خواهد داد.

رنگرز: بنا تا وقتی اراده کند سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی می ماند

حسن رنگرز در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با تاکید بر اینکه غیبت محمد بنا در ملاقات با وزیر به دنبال عدم حضور او در مسابقات قهرمان کشوری، صرفا به علت بیماری فرزندش بوده، گفت: به شدت و قویاً می گویم که محمد بنا نه تنها تا المپیک 2020 سرمربی ما است، بلکه تا هر زمانی که اراده کند، مسئولیت را برعهده خواهد داشت. فدراسیون کشتی نیز با اشتیاق از حضور و وجود او استفاده خواهد نمود.

وی ادامه داد: بحث های مطرح شده در خصوص استعفای بنا هرگز موضوعیت ندارد. بنا با انگیزه همه اتفاقات حوزه فنی را رصد می نماید و برنامه هایش را نیز ارائه داده است. او صرفا به دلیل پاره ای از مسائل شخصی، در مسابقات قهرمان کشوری و دیدار روز گذشته با وزیر ورزش حضور نداشت.

سخنگوی فدراسیون کشتی درباره دیدار با وزیر ورزش اظهار داشت: جلسه خوبی بود و مباحث مفصلی مطرح شد. خوشحالم که عزیزان در وزارت ورزش مسائل کشتی را رصد می نمایند. ما هم گزارشی اجمالی از روند آماده سازی تیم های ملی به وزیر ارائه کردیم. کشتی در 9 ماه پیش رو، با توجه به ظرفیت مدال آوری اش باید بیش از گذشته دیده گردد.

رنگرز در خصوص برگزاری مسابقات قهرمان کشوری کشتی فرنگی در سه روز17، 18 و 19 مهر در بندر امام خمینی (ره) توضیح داد: جا دارد قبل از هر چیزی از زحمات هیئت کشتی استان خوزستان و عوامل برگزاری رقابت ها تشکر کنم. اعتقاد دارم زمان برگزاری مسابقات قهرمان کشوری مناسب نیست و اگر خواهان ارتقای سطح کیفی این رقابت ها هستیم، حتما باید بازنگری جدی در صندلی فنی مسابقات قهرمان کشوری داشته باشیم. سطح کیفی این رقابت ها نه خوب و نه بد بود. مسابقات در سطح کیفی متوسطی برگزار گردید.

وی اضافه نمود: در بعضی اوزان حضور کشتی گیران پا به سن گذاشته، ناامیدنماینده بود. به دلیل برگزاری مسابقات لیگ، امیدهای دنیا و ارتش های دنیا و اینکه بخشی از کشتی گیران مدعی ما در این رقابت ها شرکت نکردند تا در انتخابی جام تختی که با دو کیلوگرم ارفاق وزن برگزار می گردد، کشتی بگیرند؛ سطح کیفی قهرمان کشوری قابل قبول بود. به نظر می رسد با تجمیع این رقابت ها و ایجاد وحدت رویه و حذف برنامه های فنی موازی مثل برگزاری مسابقات قهرمان کشوری و انتخابی جام تختی، که هر دو رقابت نیز با یک هدف برگزار می گردد، باید به ارتقای کیفی مسابقات قهرمان کشوری یاری کنیم و جلوی هزینه های زائد را هم بگیریم.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی در خصوص سهمیه هایی که از مسابقات کشوری به کشتی گیران اختصاص پیدا خواهد نمود، گفت: کمیته فنی با نظر سرمربی تیم ملی، به این جمع بندی رسیدند که نفرات اول و دوم قهرمان کشوری به علاوه یکی از نفرات سوم با شاخص شرایط سنی و فنی با نظر کمیته فنی، کشتی گیر جوانی که قابلیت سرمایه گذاری فنی را داشته باشد، سهمیه جام تختی بگیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 420

به "رنگرز: بنا تا وقتی اراده کند سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگرز: بنا تا وقتی اراده کند سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید