ساماندهی بچه ها کار، متکدیان و محرومین در برنامه های تازه شهرداری تهران

به گزارش مجله تار و سه تار، تهران (پانا) - نهمین نشست دبیران مجامع خیرین برای ایجاد هماهنگی بیشتر جهت هم افزایی برای کاهش آسیب های اجتماعی با حضور مدیرعامل سازمان رفاه، خدمت و مشارکت های اجتماعی، معاون رفاه و ارتقاء مشارکت های اجتماعی این سازمان و تعدادی از خیرین برگزار گردید.

ساماندهی بچه ها کار، متکدیان و محرومین در برنامه های تازه شهرداری تهران

به گزارش روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، در این نشست در مورد برنامه های شهرداری تهران جهت برطرف آسیب های اجتماعی مباحثی مطرح شد.

ساماندهی معتادین متجاهر، اشتغال و بازگرداندن آن ها به خانواده و پس از آن ساماندهی بچه ها کار، متکدیان و محرومین در برنامه های نو شهرداری تهران قرار گرفته است و سازمان خدمات اجتماعی که متولی اصلی این حوزه ها در شهرداری تهران است، کوشش می نماید برای انجام امورات خیرین تسهیل گری لازم را انجام دهد.

رویکرد نو شهرداری تهران کوشش جهت برطرف آسیب های اجتماعی با همراهی و همکاری نیروهای خیّر و جهادی است. این افراد می توانند با یاری و تسهیل گری سازمان به اقدامات خود به طور جدی تر ادامه دهند تا آن ها و شهرداری تهران بتوانند از پتانسیل یکدیگر بیشتر استفاده نمایند.

بعلاوه در انتها این جلسه برای تسهیل بیشتر کارهای خیرین ایجاد دبیرخانه در معاونت رفاه و و ارتقاء مشارکت های اجتماعی این سازمان و ارتقای سامانه سمات جهت پیشگیری از موازی کاری و ایجاد هماهنگی بیشتر بین سازمان و خیرین پیشنهاد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 فروردین 1401 بروزرسانی: 29 فروردین 1401 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1944

به "ساماندهی بچه ها کار، متکدیان و محرومین در برنامه های تازه شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساماندهی بچه ها کار، متکدیان و محرومین در برنامه های تازه شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید