ساماندهی فعالیت های مجازی گردشگری با هماهنگی فتا

به گزارش مجله تار و سه تار، معاون گردشگری استان تهران از هماهنگی با پلیس فتا و سازمان توسعه تجارت برای ساماندهی فعالیت های گردشگری در فضای مجازی اطلاع داد و تاکید نمود: طبق هماهنگی با پلیس فتا، از فعالیت افراد و شرکت هایی که در فضای مجازی حضور غیرمجاز دارند، جلوگیری خواهد شد.

ساماندهی فعالیت های مجازی گردشگری با هماهنگی فتا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

علی رفیعی با اشاره به تشکیل کمیسیون فنی صدور گواهینامه فعالیت گردشگری در فضای مجازی در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، در گفت وگو با مجله تار و سه تار، اظهار کرد: طبق تایید این کمیسیون که با حضور دستگاه های دخیل از جمله پلیس فتا، سازمان توصعه تجارت و نمایندگان صنوف وابسته به گردشگری تشکیل جلسه می دهد، افراد حقوقی، شرکت ها و دفاتر خدمات مسافرتی می توانند برای فعالیت در فضای مجازی و راه اندازی وب سایت، گواهینامه دریافت نمایند.

وی اضافه نمود: افراد حقیقی نیز می توانند با احراز شرایط، این گواهینامه را دریافت نمایند و در حوزه های تبلیغات، بازاریابی، عرضه و فروش خدمات گردشگری در فضای مجازی فعالیت داشته باشند.

رفیعی اظهار کرد: درحال حاضر بسیاری از افراد بدون دریافت این گواهینامه و بدون ساماندهی، در فضای مجازی فعالیت دارند، یک سری هم تمایل داشتند قانونی این کار را انجام دهند. اکنون با صدور این مجوز برای ساماندهی شرایط موجود اقداماتی را شروع نموده ایم و آمادگی داریم تقاضاهای مرتبط با این حوزه را آنالیز کنیم و مجوز قانونی بدهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 644

به "ساماندهی فعالیت های مجازی گردشگری با هماهنگی فتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساماندهی فعالیت های مجازی گردشگری با هماهنگی فتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید