سینماها سه روز اول تیرماه بلیت نیم بها ارائه می دهند

به گزارش مجله تار و سه تار، روزهای اول تا سوم تیرماه بلیت های سینماها به منظور تشویق مردم به تماشای فیلم های سینمایی، نیم بها می گردد.

سینماها سه روز اول تیرماه بلیت نیم بها ارائه می دهند

به گزارش گروه فرهنگی مجله تار و سه تار، هفته گذشته حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا سینماهای سراسر کشور اعلام نمود که سینماهای سراسر کشور به شرط حضور 50 درصد ظرفیت سالن ها و رعایت کامل پروتکل ها می توانند از ابتدای تیرماه فعالیت خود را شروع نمایند.

پس از این اطلاعیه، سازمان سینمایی هم اعلام نمود برای اطمینان مردم به منظور حفظ سلامتشان مواد شوینده و ضدعفونی نماینده برای همه سینماها در نظر گرفته شده است. همان زمان سید محمدمهدی طباطبایی نژاد معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از احتمال در نظرگیری بعضی مکانیزم های تشویقی برای استقبال مردم از بازگشایی سینماها اطلاع داد.

به تازگی نیز مطابق توافق پخش نمایندگان و سینماداران، سینماها در روزهای اول، دوم و سوم تیر به ارائه بلیت های نیم ها می پردازند تا بابی برای آشتی دوباره مردم با سینماها گردد.

با از سرگیری فعالیت سینماهای سراسر کشور، شنای پروانه ساخته محمد کارت و خوب، بد، جلف؛ ارتش سری ساخته پیمان قاسم خانی در کنار پنج فیلم اکران اسفند 98 روی پرده می فرایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1001

به "سینماها سه روز اول تیرماه بلیت نیم بها ارائه می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سینماها سه روز اول تیرماه بلیت نیم بها ارائه می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید