شاهین شهر به دنبال فرار از منطقه خطر، کوشش نماینده ساوه برای تثبیت صدرنشینی، مسی ها به لیگ برتر بازگشتند

به گزارش مجله تار و سه تار، هفته دهم لیگ برتر فوتسال کشورمان روز پنجشنبه با برگزاری 3 دیدار شروع می گردد.

شاهین شهر به دنبال فرار از منطقه خطر، کوشش نماینده ساوه برای تثبیت صدرنشینی، مسی ها به لیگ برتر بازگشتند

به گزارش ، هفته دهم لیگ برتر فوتسال کشورمان روز پنجشنبه با برگزاری 3 دیدار شروع می گردد و در مهمترین مسابقه تیم های شاهین کرمانشاه و سن ایچ ساوه از ساعت 18 به مصاف هم می روند.

آذرخش بندرعباس - حفاری اهواز 18:00

در اولین دیدار از هفته دهم لیگ برتر فوتسال تیم های آذرخش بندرعباس - حفاری اهواز مقابل هم صف آرایی می نمایند. در این مسابقه نماینده بندرعباس میزبان است. تیم آذرخش بندرعباس هفته گذشته توانست مقابل هایپرشهر شاهین شهر یک امتیاز بگیرد. نماینده بندرعباس در این فصل از لیگ برتر شرایط مناسبی ندارد و تنها با کسب 8 امتیاز در رتبه سیزده جدول رده بندی حضور دارد.

در طرف مقابل شرایط تیم فوتسال حفاری کمی متفاوت است. این تیم که هفته گذشته مقابل شهروند ساری تن به شکست داد با کسب یازده امتیاز در رده هشتم جدول حضور دارد.

هر 2 تیم یک بازی معوقه مقابل تیم مس سونگون نماینده کشورمان در رقابت های جام باشگاه های دنیا دارند. نماینده بندرعباس و اهواز در این دیدار فقط به دنبال کسب 3 امتیاز هستند. هر کدام از این 2 تیم که پیروز این بازی شوند میتواند حداقل تا 3 پله در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال صعود کند.

سوهان محمد سیما قم - هایپرشهر شاهین شهر 18:00

در دومین دیدار از هفته دهم لیگ برتر فوتسال تیم های سوهان محمد سیما قم و هایپرشهر شاهین شهر به مصاف هم می روند. سوهان محمد سیما قم هفته گذشته به دلیل حضور مس سونگون در جام باشگاه های آسیا و دنیا استراحت کرد. نماینده قم در حال حاضر با کسب 14 امتیاز در صندلی چهارم جدول لیگ برتر حضور دارد و برای باقی ماندن در جمع مدعیان احتیاج به کسب هر 3 امتیاز این مسابقه دارد.

در طرف مقابل هایپرشهر شاهین شهر شرایط کاملا متفاوتی نسبت به حریف دارد. این تیم که توانست هفته گذشته تیم آذرخش بندرعباس را شکست دهد با کسب تنها 8 امتیاز در رتبه دوازدهم جدول قرار بگیرد. بازیکنان شاهین شهر برای فرار از منطقه خطر محکوم به پیروزی مقابل تیمی هستند که مدعی قهرمانی در این فصل است.

شاهین کرمانشاه - سن ایچ ساوه 18:00

در آخرین دیدار از روز نخست هفته دهم لیگ برتر فوتسال تیم های شاهین کرمانشاه و سن ایچ ساوه در کرمانشاه به مصاف یکدیگر می روند. شاهین کرمانشاه هفته گذشته توانست تیم شهرداری ورامین را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد و با کسب 9 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار بگیرد. این تیم که تا پیش از دیدار هفته گذشته مقابل شهرداری ورامین در منطقه خطر حضور داشت برای ثبات فقط احتیاج به پیروزی مقابل صدرنشین لیگ برتر دارد.

در طرف مقابل شرایط سن ایچ ساوه نسبت به حریف هفته دهم کامل متفاوت است. بازیکنان سن ایچ ساوه هفته پیش توانستند با نتیجه 5 بر 2 ارژن شیراز را شکست دهند و با کسب 19 امتیاز صدر جدول لیگ برتر را از آن خود نمایند. سن ایچ ساوه برای تثبیت صدرنشینی به مصاف شاهین کرمانشاه و امیدوار است به تواند حداکثر امتیاز را در این بازی خارج از خانه کسب کند.

برنامه دیدار های هفته دهم لیگ برتر فوتسال:

پنجشنبه 7 شهریور 1398

  • آذرخش بندرعباس - حفاری اهواز ساعت 18
  • سوهان محمد سیما قم - هایپرشهر شاهین شهر ساعت 18
  • شاهین کرمانشاه - سن ایچ ساوه ساعت 18

آدینه 8 شهریور 1398

  • گیتی پسند - ستارگان ورامین ساعت 18
  • اهورا بهبهان - شهروند ساری ساعت 18
  • ارژن شیراز - فرش آرا 18

ﺳﻪشنبه 23 مهر 1398

  • مقاومت البرز - مس سونگون ساعت 17
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 263

به "شاهین شهر به دنبال فرار از منطقه خطر، کوشش نماینده ساوه برای تثبیت صدرنشینی، مسی ها به لیگ برتر بازگشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهین شهر به دنبال فرار از منطقه خطر، کوشش نماینده ساوه برای تثبیت صدرنشینی، مسی ها به لیگ برتر بازگشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید