عامل مسدود شدن حساب مالی باشگاه استقلال تعیین شد

به گزارش مجله تار و سه تار، معاون ورزشی باشگاه استقلال از مسدود شدن حساب مالی این باشگاه اطلاع داد.

عامل مسدود شدن حساب مالی باشگاه استقلال تعیین شد

به گزارش ، با توجه به شرایط این روز های باشگاه استقلال ، خبری از سوی معاون ورزشی مبنی بر مسدود شدن حساب مالی باشگاه مطرح شد که در نهایت با پیگیری های انجام شده تعیین شد یک فرد طلبکار چنین اقدامی را علیه استقلالی ها انجام داده است.

در دوران مدیریت فتح الله زاده یکی از نزدیکان، یک میلیارد به صورت قرض الحسنه به باشگاه استقلال یاری نموده که در نهایت مدیر عامل وقت 200 میلیون تومان آن را باز گردانده است و پس از کنار رفتن فتح الله زاده از آن روز تا به امروز که حدود 5 سال می گذرد، مدیران بعدی از پرداخت رقم باقی مانده شانه خالی نموده اند تا جایی که فرد مورد نظر پس از بار ها مراجعه به باشگاه برای دریافت پول پرداخت نموده، راهی دادگاه شده و با دریافت حکم حساب مالی باشگاه استقلال را مسدود نموده است.

با این وجود فردی که حساب مالی باشگاه استقلال را مسدود نموده سال های سال است که به دنبال دریافت طلبش است و به نظر می رسد 800 میلیون تومان دیگر از پول وی باقی مانده و این رقم در حال حاضر به یک میلیارد و چهار صد میلیون تومان رسیده که همین امر باعث شده حساب مالی باشگاه مسدود گردد و تا زمانی که این پول پرداخت نگردد حامی مالی باشگاه هم نمی تواند واریزی به حساب داشته باشد و در صورت واریز هر گونه رقمی به حساب باشگاه پول توسط دادگاه و فرد مورد نظر ضبط می گردد.

با استعلام از مدیران سابق تعیین شد که فرد مورد نظر حاضر بوده با بخشیدن مقداری از این پول فقط 500 میلیون تومان پرداختی خود را پس بگیرد که مدیران طی 5 سال گذشته بدون توجه به حرف های این فرد تلاشی برای پرداخت این رقم نداشتند، تا جایی که حساب این باشگاه مسدود گردد .

یکی از مدیران فعلی باشگاه استقلال هم در این باره گفت :با توجه به حکمی که یکی از طلبکاران علیه باشگاه گرفته حساب مالی مسدود شده و تا زمانی که رقم یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان پرداخت نگردد حساب باشگاه باز نمی گردد و حامی مالی نیز نمی تواند پرداختی داشته باشد.

محمد نوری بازیکن اسبق باشگاه استقلال در مورد این موضوع که حساب بانکی باشگاه استقلال و حامی مالی اش بسته شده است گفت: وقتی مسائل یک باشگاه زیاد گردد، مسائل جدیدی نیز به قبلی ها اضافه خواهد شد و اگر مدیریت جلوی آن را نگیرد همینطور به تعداد این اتفاقات بد اضافه خواهد شد.

حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال در این باره گفت: خدا پدر و مادر کسی که حساب باشگاه را بسته است بیامرزد. اگر چند نفر اینگونه جدی با مسئولان باشگاه برخورد نمایند شاید وضعیت تغییر کند.

او درمورد عملکرد گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس گفت: به همراه گرشاسبی در مراسمی حضور داشتم و او خاطرنشان کرد که تا الان 150 میلیارد تومان از بدهی های باشگاه را پرداخت نموده است و 80 میلیارد هم موجودی دارد. فکر نمی کنم هنوز حضور گرشاسبی در پرسپولیس به یکسال هم رسیده باشد. یکی مثل گرشاسبی اینگونه کار می نماید و شخص دیگری فقط به فکر خودش است.

روشن در مورد بسته شدن حساب بانکی باشگاه استقلال گفت: مدیرعامل سابق باشگاه استقلال باید اعلام کند که پس از دریافت یک میلیارد تومان، 200 میلیون تومان آن را پس داده است. او باید این موضوع را مطرح کند که چرا مدیران بعدی باقی مانده بدهی باشگاه را پراخت ننموده اند تا تعیین گردد چه کسانی کم کاری نموده اند.

آقای فتحی تیم را درست کنید، جام خودش می آید

روشن: بهتر است استقلال از لیگ قهرمانان آسیا انصراف دهد

احتمال بازگشت نورافکن به استقلال

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 49

به "عامل مسدود شدن حساب مالی باشگاه استقلال تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل مسدود شدن حساب مالی باشگاه استقلال تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید