فکری: مربی خارجی 30 میلیارد می&zwnjگیرد ما برای استقلال 2 میلیارد هم جریمه می دهیم، بدترین استقلال را گرفتیم

به گزارش مجله تار و سه تار، استقلال را با شرایط روحی خیلی داغون تحویل گرفتیم تیمی که 4، 5 است نتیجه خوب نگرفته و همه از آن ناراحت هستند بازیکنان ما شرایط روحی خیلی بدی داشتند و در این حالت تیم را تحویل گرفتیم.

فکری: مربی خارجی 30 میلیارد می&zwnjگیرد ما برای استقلال 2 میلیارد هم جریمه می دهیم، بدترین استقلال را گرفتیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: آنهایی که ما را با مربیان خارجی مقایسه می نمایند این را هم ببینند که آنها دو ماه فرصت داشتند اما ما این فرصت را نداشتیم.

به گزارش فارس، محمود فکری در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال استقلال گفت: از رسانه ها که امروز در تمرین استقلال برای پوشش تمرین ما و اطلاع رسانی به هواداران شرکت کردند تشکر می کنم. پس از بازی با صنعت نفت روز گذشته تمرین ریکاوری انجام دادیم و از امروز هم تمرینات خود را پیگیری می کنیم تا برای ملاقات با شهرخودرو آماده شویم. باید ببینیم خدا چه می خواهد.

به جز شیخ دیاباته مصدوم دیگری نداریم

وی درباره آخرین شرایط مصدومان تیم استقلال گفت: فرشید اسماعیلی با تیم تمرین می نماید و سیاوش یزدانی هم از روز گذشته کار خود را شروع کرد. شیخ دیاباته همچنان مصدوم است و ووریا غفوری هم به دلیل کیستی که در پایش بوده آمپول زده و باید 3-4 روز استراحت کند. پس از این استراحت به تمرین بازمی گردد. از طرفی مهدی قائدی و مسعود ریگی هم امروز با ما تمرین می نمایند. فکر می کنم به جز شیخ دیاباته آسیب دیده دیگری نداریم.

بدترین استقلال را گرفتیم، بیشترین انتظار از ما می رود

سرمربی استقلال گفت: متأسفانه سال جاری بدترین استقلال را تحویل گرفتیم اما بیشترین انتظار هم از ما وجود دارد این موضوع تعادل خوبی ندارد وقتی چیزی را به کسی می دهید باید در همان حد از وی انتظار داشته باشید.انتظار ما از هواداران این است که از تیم حمایت نمایند اما متأسفانه این موضوع را خیلی کم می بینیم افرادی که شاید خیلی منطقی هستند و فضاها را می شناسند فقط حمایت می نمایند.

خیلی ها مسائل فنی را به ما انتقال می دهند

فکری ادامه داد: خیلی ها به دلیل اینکه استقلال را دوست دارند و می خواهند در بهترین شرایط باشد و بهترین بازی ها را ارائه دهد. وقتی تیم را از تصاویر تلویزیونی می بینند و متوجه می شوند فوتبالی را که باید ارائه نمی دهند تحت تأثیر قرار می گیرند مسائلی را هم که در بحث فنی وجود دارد می بینند به ما انتقال می دهند.

مربی خارجی 30 میلیارد می گیرد ما برای استقلال 2 میلیارد هم جریمه می دهیم

وی اضافه کرد: اگر بخواهید تیمی را بسازید بین دو فصل استراحت کافی خیلی مهم است. استقلال سال جاری استراحت کافی را نداشت از طرف دیگری آماده سازی تیم حدود 45 روز زمان می خواهد. دوستانی که به عنوان مربی خارجی در این تیم کار کردند دو ماه فرصت داشتند اکنون که ما را با این مربیان مقایسه می نمایند به این موضوع هم توجه نمایند.بحث مالیش هم جالب است مربی خارجی 30میلیارد پول می گیرد و ما برای حضور در استقلال باید 2میلیارد جریمه بدهیم این مسائل را هم کنار می گذاریم.

استقلال را در شرایط روحی بد تحویل گرفتیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال توضیح داد: بحث این است زمانی را در اختیار نداشتیم و استقلال را با شرایط روحی خیلی داغون تحویل گرفتیم تیمی که 4، 5 است نتیجه خوب نگرفته و همه از آن ناراحت هستند بازیکنان ما شرایط روحی خیلی بدی داشتند و در این حالت تیم را تحویل گرفتیم.

می گویند فکری از وزیر می ترسد اما از هیچ بنی بشری نمی ترسم

فکری درباره مسائل مدیریتی باشگاه استقلال عنوان نمود: وقتی من تیم را تحویل گرفتم تغییر مدیریت صورت گرفت احمد مددی خیلی خوب کار می نماید و الان که من از وی حمایت می کنم. می گویند فکری از وزیر می ترسد. خدا را شاهد می گیرم به جزء خدا از هیچکس نمی ترسم اتفاقاً با خدا هم خیلی رفیق هستم و مرا هم خیلی دوست دارد. از هیچ بنی بشری نمی ترسم و حرف هایم را می زنم اگر ببینم مسئله ای وجود دارد با توجه به حقم آن را مطرح نموده و انتقاد می کنم اما استقلالی که ما تحویل گرفتیم کلی مشکل داشت.

از هفته اول تمام انتقادها به سمت ما سرازیر شد

وی توضیح داد: ماشینی را حساب کنید که کل اجزایش ایراد دارد اگر بخواهید این ماشین خراب را به مسابقه رالی ببرید و انتظار داشته باشید در همان پیچ های اول با سرعت بالا شتاب بگیرد و اول گردد، درست نیست.همه این مسائل که من با علم به مسائل به استقلال آمدم درست است اما زمان هم می خواهم از همان هفته اول که تیم ما پیروز به کسب پیروزی شد تمام انتقادها سمت ما سرازیر شد.

برای ساختن استقلال احتیاج به صبر و حوصله داریم

سرمربی آبی پوشان اضافه کرد: در هفته دوم با شکست از فولاد انتقادهای منصفانه و غیر منصفانه سمت من آمد. اکنون که تیم امتیازهای بدی نگرفته اما نمی گوییم راضی هستیم یا خیلی خوب بازی می کنیم اما از حوزه دیگری به استقلال نیامده ایم تا در این تیم مربی شویم سال ها اینجا کار نموده ام و کاپیتان استقلال بودم. حدود 13 سال است مربیگری می کنم این ها را می دانیم اما راه فرار از مسائل چیست؟ باید شکیبا باشیم برای ساختن استقلال احتیاج به صبر و زمان و حوصله داریم.

برای استقلال کیسه ندوخته ام

فکری عنوان نمود: اگر قرار باشد کسی تیم را تحویل بگیرد افرادی که با فکرشان تصمیم می گیرند به استقلال نمی آیند اما فردی که عاشق این تیم باشد استقلال را تحویل می گیرد. روز اول هم گفتم حاضرم جریمه بدهم اما این تیم را بسازم برای استقلال کیسه ندوخته ام بلکه چندر غاز پول گرفتم و اکنون باید دو میلیارد و 300 جریمه بدهم.

از فرایند تیم راضی هستم

وی درباره اینکه آیا فرایند استقلال را رو به جلو می داند شرح داد: من از فرایند تیم راضی هستم و باید آرام آرام جلو برویم خیلی از نفرات ما آسیب دیده هستند که می توانستند به عنوان بازیکن اصلی و ذخیره به ما یاری نمایند در خیلی از مسابقات نزدیک بازی ارنج تیم من عوض شد و بازیکنی که باید در ترکیب بازی می کرد در اختیار نداشتیم یا حتی نفرات تعویضی را در اختیار نداشتیم اما اکنون بازیکنان مان خیلی خوب تمرین می نمایند و خودمان هم با برنامه ریزی خوب جلو می رویم.

باید نحوه زندگی کردن و چگونگی فعالیت بازیکنان در فضای مجازی را درست کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد از واکنش هایی که در فضای مجازی نسبت به شرایط این تیم مطرح می گردد گفت: شاید نت گوشیم را خاموش کنم و کارم را انجام بدهم اما این موضوع قطعا روی بازیکنان مان تأثیر می گذارد. من باید نحوه زندگی کردن بازیکنان و اینکه آنها چگونه در فضای مجازی فعالیت می نمایند را درست کنم. کار خیلی سختی داریم اما متأسفانه زمان نداریم. بدون زمان از ما می خواهند کار سختی انجام بدهیم اما با تمام قدرت و انرژی و تجربه ای که دارم کوشش خود را برای ساختن تیم انجام می دهم و به امید خدا و یاری همین بچه ها و مجموعه تیم خوبی را می سازیم تا هواداران راضی باشند.خواهش می کنم به ما زمان بدهند.

تا قبل از حضور در استقلال می گفتند فکری دستیاران قوی دارد

فکری درباره انتقاد به اعضای کادر فنی اش به ویژه آنالیزور این تیم مطرح شده شرح داد: اتفاق خیلی خوبی است که اگر تیم ما در نیمه اول بد بازی می نماید در نیمه دوم خوب باشد و این نشان می دهد شناخت خوبی از استقلال پیدا نموده ایم و پس از رفع کردن ایرادهای نیمه اول در نیمه دوم بازی بهتری ارائه می دهیم. یکی از نکاتی که به عنوان نقاط قوت من قبل از حضورم در استقلال مطرح می کردند بحث اعضای کادر فنی و دستیارانم بود. می گفتند نیمکت محمود فکری وزن بسیار خوبی دارد و کادر فنی قوی است اما اکنون همین نفرات مورد انتقاد قرار می گیرند. همکاران و آنالیزور خوبی دارم اما ایرادهایی که می بینیم آنها هم به مرور زمان رفع می کنیم.

هجمه در انتقاد به کادرفنی من غیر منصفانه است

وی ادامه داد: اگر احتیاج باشد مربی یا آنالیزور دیگری به تیم اضافه گردد برنامه ریزی می کنیم و این کار را انجام می دهیم حتی اگر قرار به تغییر آنالیزور باشد هم این موضوع اتفاق می افتد اما اینکه بخواهیم بگوییم در این بخش ضعیف هستیم هجمه هایی غیرمنصفانه است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اضافه کرد: شاید فردا یک عکاسی بیاید و با حضور در ساختمان اطراف استادیوم نفت تهرانسر عکس بگیرد و بگوید چمن این زمین زرد است اما می بینید امکانات ما در این مجموعه خیلی خوب است با این وجود شیطنت ها علیه ما خیلی زیاد است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1295

به "فکری: مربی خارجی 30 میلیارد می&zwnjگیرد ما برای استقلال 2 میلیارد هم جریمه می دهیم، بدترین استقلال را گرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: مربی خارجی 30 میلیارد می&zwnjگیرد ما برای استقلال 2 میلیارد هم جریمه می دهیم، بدترین استقلال را گرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید