والورده: تیم های تازه صعود نموده همواره خطرناک هستند، بازگشت مسی سیستم بارسلونا را تغییر می دهد

به گزارش مجله تار و سه تار، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی با گرانادا در هفته پیش روی رقابت های لالیگا از مخاطرات یک تیم تازه صعود نموده به سطح اول فوتبال اسپانیا صحبت کرد.

والورده: تیم های تازه صعود نموده همواره خطرناک هستند، بازگشت مسی سیستم بارسلونا را تغییر می دهد

به گزارش مجله تار و سه تار، ارنستو والورده در این باره گفت: گرانادا فصل را خوب آغاز نموده است. تیم های تازه صعود نموده همواره خطرناک هستند چون انگیزه زیادی دارند و بی محابا شما را تحت فشار قرار می دهند. 2 بازی خارج از خانه قبلی را نبرده ایم و می خواهیم این یکی را ببریم. واضح است که نتایج خوبی در خانه حریفان نگرفته و به دردسر افتاده ایم. در پامپلونا هم مستحق پیروزی نبودیم. در خانه خیلی خوب کار می کنیم و باید این فرم را به خارج از خانه هم سرایت بدهیم. با امتیازات بیرون از خانه، جام می برید.

وی اعلام نمود: دمبله هنوز به طور کامل با تیم تمرین ننموده و امیدواریم امروز این اتفاق بیفتد. بحث درباره اولویت فاتی به او و آمادگی دمبله، نیمکت نشینی او و ... چیزهایی است که درباره همه بازیکنان پرسیده می گردد. خواهیم دید آیا فاتی جای دمبله را گرفته یا نه. آنها هنوز با هم تمرین یا بازی ننموده اند. باید ببینیم کدام بازیکن به ما تعادل بیشتر و بهتری در حمله و دفاع خواهد داد. رسیدن فاتی و پرس به تیم اول به خاطر شایستگی آنها بوده است نه فقط مصدومیت دیگر بازیکنان. کار آسانی نیست چون در تیم اول بازیکنان فوق العاده ای حضور دارند.

والورده گفت: مسی را در فرم خوبی می بینم. او تاکنون آمادگی لازم را برای حضور در یک بازی کامل نداشته است. می توانست برای دقایقی بازی کند و خوب هم ظاهر شد. امیدواریم با بازگشت او تیم بهتر کار کند. واضح است که بازگشت لئو، تغییراتی در خط حمله و ترکیب تیم ایجاد خواهد نمود. سبک بازی تیم را بازیکنان مشخص می نمایند. برای این بازی ممکن است تغییراتی در ترکیب داشته باشیم چون بازی وسط هفته هم داریم. مسی سال گذشته بخشی از سیستم چرخشی بود و در چند بازی استراحت کرد. سال جاری هم داستان همین است هافبک های زیادی داریم اما به همه فرصت بازی خواهد رسید. ذخیره ها باید کاری نمایند که بازیکنان ثابت احساس امنیت ننمایند. گرچه بازیکنان ثابت زیادی در خط میانی نداریم.

او تاکید نمود: مشکل این است که در بازی های خارج از خانه مالکیت موثر نداریم. توپ را در اختیار داریم اما خبری از ایجاد موقعیت گل و نفوذ به محوطه جریمه حریف نیست. قبلا هم این اتفاق برایمان افتاده بود. باید فرصت طلب تر و جنگنده تر باشیم و انرژی بیش تری بگذاریم. حالا فشار بیشتری روی ما وجود دارد. بخصوص در دقایق پایانی خوب کار ننموده ایم و در مجموع پایین تر از انتظارات بوده ایم.گریزمان می تواند در چند پست بازی کند. مشارکت در دفاع یکی از خصوصیات مهم بازی گریزمان است. با وجود بازی در کناره ها، او می تواند در پست مهاجم مرکزی هم خوب باشد و گلزنی کند. این بازی فرصت خوبی برای فریپوست و باید از مصدومیت آلبا استفاده کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 345

به "والورده: تیم های تازه صعود نموده همواره خطرناک هستند، بازگشت مسی سیستم بارسلونا را تغییر می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والورده: تیم های تازه صعود نموده همواره خطرناک هستند، بازگشت مسی سیستم بارسلونا را تغییر می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید