پرکارترین بازیگر مرد جشنواره فجر معرفی گردید

به گزارش مجله تار و سه تار، جواد عزتی با نقش آفرینی در5 فیلم حاضر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر تا کنون به عنوان پرکارترین بازیگر مرد جشنواره شناخته شده است.

پرکارترین بازیگر مرد جشنواره فجر معرفی گردید

به گزارش مجله تار و سه تار به نقل از مجله تار و سه تار، با توجه به اینکه جواد عزتی در هر 5 فیلم نقش اصلی را ایفا می نماید، می توان او را یکی از شانس های اصلی دریافت سیمرغ دانست. اتفاقی که در 3 دوره حضور متوالی برای او در جشنواره فیلم فجر رخ نداده است. این فارغ التحصیل رشته تئاتر حالا فرصت دارد، نتیجه سال ها اندوخته ذهنی و تجربه بازیگری در نقش های متعدد را به ثمر بنشاند. جواد عزتی سال جاری 5 فیلم آتابای، خورشید، دوزیست، شنای پروانه و مغز استخوان را در بخش رقابتی جشنواره فجر دارد.

  • بازی با زبان ترکی در آتابای

در فیلم آتابای که به نویسندگی هادی حجازی فر و کارگردانی نیکی کریمی ساخته شده است، جواد عزتی نقش یک آذری زبان را بازی می نماید و به نظر می رسد باید منتظر نقش آفرینی متفاوت از عزتی در این اثر سینمایی باشیم. او علاوه بر لهجه و گویش متفاوت، گریم و کاراکتر متفاوتی در این فیلم دارد. هادی حجازی فر، سحر دولتشاهی، دانیال نوروش، مه لقا مینوش زاد و یوسف دریادل از دیگر بازیگران حاضر در این اثر هستند.

  • همبازی با بچه ها درخورشید مجید مجیدی

جواد عزتی در جدیدترین اثر مجید مجیدی با بازیگران خردسال همبازی می گردد. او در این فیلم، با سناریویی از نیما جاویدی روایت گر زندگی بچه ها کار است. با توجه به پیشینه نقش هایی که او تا کنون بازی نموده است به نظر می رسد همبازی شدن با چند هنرپیشه خردسال و قرار دریافت این بازیگر در میان چالش های جدید از زندگی بچه ها، می تواند عیار هنرمندی عزتی در بازیگری را نشان دهد.

  • بازی در شنای پروانه و مغزِ استخوان

جواد عزتی در جدیدترین اثر محمد کارت، بازی در یک فیلم اجتماعی را مجدد تجربه می نماید. شاید بر خلاف دو اثر قبلی، عزتی در فیلمِ شنای پروانه تجربه های زیادی داشته که می تواند به نقش آفرینی او یاری کند. همبازی اصلی عزتی در این فیلم طناز طباطبایی است. در مغزِ استخوان عزتی با کارگردانی کار می نماید که دومین فیلمش را می سازد.

عزتی در فیلم دوزیست هم بازی می نماید اما اطلاعات چندانی از این فیلم در دست نیست و به نظر می رسد عزتی در این فیلم نقشی را ایفا نماید که چارچوب های آن را پیش از تجربه نموده است. این فیلم یک ملودرام اجتماعی است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 677

به "پرکارترین بازیگر مرد جشنواره فجر معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرکارترین بازیگر مرد جشنواره فجر معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید