کی روش دست بردار وعده هایش نیست؛ ادعای بزرگ برای ادامه حضور در تیم ملی

به گزارش مجله تار و سه تار، کارلوس کی روش با وجود اینکه پیروز نشده تیم ملی را برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران راهی دور بعد جام جهانی کند باز هم دوست دارد در تیم ملی بماند.

کی روش دست بردار وعده هایش نیست؛ ادعای بزرگ برای ادامه حضور در تیم ملی

به گزارش خبرنگاران، کارلوس کی روش در سه دوره جام جهانی و دو دوره در جام ملت ها سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بوده اما در هیچ یک از دوره ها پیروز نشد به همراه تیم ملی به دور دوم جام جهانی صعود کند یا در جام ملت ها روی سکو برود اما هم چنان دوست دارد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران باقی بماند!

هر چند بعد از سوت داور اسپانیایی او در پاسخ به این سوال که آیا در تیم ملی فوتبال ایران می ماند یا نه اینطور گفت که تصمیم گیری در این خصوص بر عهده او نیست و فدراسیون فوتبال باید تصمیم بگیرد اما به نظر می رسد با وعده نوی که به فدراسیون فوتبال داده در تیم ملی خواهد ماند.

او بعد از سوت ملاقات ایران - آمریکا از جوانگرایی تیم ملی حرف زد! حتما بهانه اش این است که تیم ملی فوتبال ایران بالاترین میانگین سنی را در جام جهانی داشت. با معدل 28.9. او از آمادگی اش برای جوان سازی تیم ملی و ساختن نسل نو برای جام ملت ها خبر داده و گفته است: مطمئناً همه تیم های ملی همواره باید خود را بازسازی نمایند تا خون تازه ای در رگ های آنها جریان پیدا کند. بازیکنانی که از نظر سن و سال به سطح بالایی رسیده اند باید با بازیکنان جوان تر جابه جا شوند. خون تازه باید در تیم ملی همواره جریان داشته باشد. اما فکر می کنم همین تیم این آمادگی را دارد تا در جام ملت ها حضور داشته باشد و به آن شک نداریم. آنها سن درست و کیفیت مناسبی دارند. به همین جهت فکر می کنم این آمادگی را دارند تا ادامه بدهند تا قهرمان جام ملت ها شوند. مطمئناً از نظر فنی باید سایر بازیکنان را هم مدنظر داشته باشیم و کوشش کنیم تا بازیکنان نو به تیم ملی اضافه شوند. همانطور که در تهران دیدید 11 بازیکن زیر 22 سال در تمرینات ما حاضر شدند. از آن گروه چند نفری در جام ملت ها خواهند بود.

  • رامین رضاییان: واقعا خوشحالی به ما نیامده است!

بله درست متوجه شده اید کارلوس کی روش به فدراسیون فوتبال وعده قهرمانی تیم ملی در جام ملت ها را داده است.

منبع: خبرورزشی

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 آذر 1401 بروزرسانی: 9 آذر 1401 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 2100

به "کی روش دست بردار وعده هایش نیست؛ ادعای بزرگ برای ادامه حضور در تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش دست بردار وعده هایش نیست؛ ادعای بزرگ برای ادامه حضور در تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید