32 نقطه و شهر لرستان میزبان شهدای گمنام است

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت: 103 شهید گمنام در 32 نقطه استان تدفین شده اند.

32 نقطه و شهر لرستان میزبان شهدای گمنام است

حجت الله ناصرپور در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به این که طی سال های گذشته 103 شهید گمنام در 32 نقطه از استان تدفین شده اند، بیان نمود: از این تعداد 17 نقطه دارای یادمان هستند و در 11 نقطه یادمان ها در دست طراحی و اقدام هستند.

وی با اشاره به این که چهار نقطه از محل های تدفین شهدای گمنام در استان هنوز یادمان ندارند، مطرح نمود: شهرداری های بعضی از شهرها خوب پای کار آمدند و امامزاده های عشق ما را ساختند که اکنون به نمادی برای آن شهرها تبدیل شده است.

ناصرپور با بیان این که در ادامه راه خود در ساخت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس لرستان دو مشکل اساسی داریم، اظهار کرد: اول اینکه با نگاه به ارزش های انقلابی و دفاع مقدس، مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس و گردشگری مذهبی به دغدغه ای برای مسئولان تبدیل نشده و دوم اعتبار است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ادامه داد: اگر مسئولی دلش برای نظام و ارزش های انقلابی و دفاع مقدس بسوزد و بداند که این مراکز فرهنگی در پایداری امنیت ملی بیشترین تأثیر را می تواند داشته باشد و می تواند در جنگ نرم امروز بیشترین مقابله را داشته باشد، این مسئول دغدغه مند است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 30 شهریور 1398 شناسه مطلب: 237

به "32 نقطه و شهر لرستان میزبان شهدای گمنام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "32 نقطه و شهر لرستان میزبان شهدای گمنام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید