8 ایده جالب و کاربردی برای دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون

به گزارش مجله تار و سه تار، دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون، به خصوص زمانی که تلویزیون را به دیوار نصب نموده اید یک فضای خوب برای نصب و قرار دادن لوازم دکوری مورد علاقه شما و متناسب با حال و هوای چیدمان منزل تان است. 10 ایده جالب و کاربردی برای دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون را از سایت Home Edit در مجله خبرنگاران بخوانید.

8 ایده جالب و کاربردی برای دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون

1- یک گالری دیواری درست کنید

اگر میز تلویزیون را به دیوار نصب نموده اید برای دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون می توانید از دیوار اطراف آن به عنوان یک گالری بهره ببرید و تعداد زیادی تابلو متناسب با فضا و حال و هوای منزل به دیوار نصب کنید. حتی می توانید می توانید روی دیوار و بالای میز تلویزیون یک شلف ساده نصب کنید و روی آن را با لوازم دکوری بپوشانید. روی میز تلویزیون را هم با چند آباژور، کتاب و شمع و هر وسیله دکوری که مورد علاقه و سلیقه شماست تزیین کنید.

2- لوازم دکوری دیواری

اگر می خواهید فضای دیوار بالای تلویزیون را به یک گالری تبدیل کنید لزوما مجبور نیستید که از قاب عکس یا تابلوهای قاب دار بهره ببرید. یک ایده جالب نصب لوازم دکوری مثل چراغ های تزیینی دیورای، شلف های دیواری کوچک یا یک تابلوی سرتاسر است.

3- سبک روستیک را امتحان کنید

یک ایده جالب و بامزه برای دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون استفاده از چمدان های قدیمی است. یک میز چوبی قدیمی به سبک روستیک به عنوان میز تلویزیون بگذارید، روی آن چند گلدان گل طبیعی بچینید و برای فضای پشت تلویزیون روی دیوار هم چند تکه چوب الوار نصب کنید. روی الوارهای چوبی تلویزیون را نصب کنید تا حال و هوای منزل به دکوراسیون روستیک نزدیک گردد.

4- سبد ایده خوبی است

یک ایده دیگر برای دکوراسیون روستیک استفاده از سبدهای چوبی است. این سبدهای چوبی را روی دیوار نصب کنید. روی میز تلویزیون را هم با سبد تزیین کنید. توی سبد روی میز را می توانید گل بگذارید. یک فانوس دکوری که داخل آن با شمع تزیین شده هم ایده شیک و جذابی برای روی میز تلویزیونی است.

5- یک ایده خوب برای خانه های کوچک

اگر خانه نقلی و جمع و جوری دارید می توانید از دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون به عنوان محلی برای نگهداری وسایل بهره ببرید. برای مثال یک شلف ساده بالای میز تلویزیون نصب کنید و از آن به عنوان یک کتابخانه بهره ببرید. میز زیر تلوزیون را هم از نوع کشو دار انتخاب کنید و لوازم اضافی را در کشوها بچینید. قسمتی از فضای زیر میز تلویزیون را هم بدون کشو بگذارید تا لوازم اضافی مثل پاف و کوسن را زیر آن جا بدهید.

6- یک کمد دکوری در فضای اطراف تلویزیون بسازید

یک ایده عالی و منحصر به فرد به خصوص برای خانه های نقلی استفاده بهینه و مقرون به صرفه از تمام فضای دیوار است. می توانید تلویزیون را به دیوار نصب کنید و تمام فضای دیوار اطراف را با یک کمد سرتاسر که در قسمت پایین شامل یک یا چند کمددار یا بدون در در و در اطراف و کناره ها و قسمت بالا چندین شلف کار شده دکور کنید. داخل کمدهای پایینی لوازم اضافی و کتاب بچینید و روی شلف ها را با لوازم دکوری تزیین کنید.

7- همه چیز را توی دیوار مخفی کنید

یک پیشنهاد جالب و هیجان انگیز برای شما داریم. دل تان می خواهید همه چیز را پنهان و در عین حال دکوراسیون خانه را شکیل و منحصر به فرد کنید؟ یک دکور چوبی دردار روی دیوار تعبیه کنید، تلویزیون را داخل آن بگذارید و به دیوار نصب کنید و درب کمد دکوری را ببینید و به این ترتیب همه چیز را داخل دیوار مخفی کنید. قسمت زیر کمد جا تلویزیونی را هم می توانید شلف نصب کنید و لوازم دکوری بچینید.

منبع: افق کوروش
انتشار: 7 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 57

به "8 ایده جالب و کاربردی برای دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 ایده جالب و کاربردی برای دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید