با مراکز معاینه فنی متخلف برخورد می گردد

به گزارش مجله تار و سه تار، تهران(پانا) - مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور عنوان نمود با عنایت به اهمیت مسئله معاینه فنی خودروها با متخلفین حوزه معاینه فنی اعم از مراکز و ستادهای معاینه فنی تحت پوشش شهرداری ها و خصوصی برخورد قاطعانه خواهد شد و هیچ گونه اغماضی صورت نخواهد پذیرفت.

با مراکز معاینه فنی متخلف برخورد می گردد

به گزارش اتحادیه سازمان حمل و نقل همگانی کشور، سعید قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور از برخورد قاطع با متخلفین حوزه معاینه فنی خودروها اطلاع داد و گفت: چه مراکز معاینه فنی تحت تملک شهرداری ها و چه بخش خصوصی در صورت ارتکاب تخلف در اجرای فرآیند، از فعالیت آنان ممانعت به عمل خواهد آمد.

وی اضافه نمود: با توجه به حساسیت موضوع معاینه فنی خودرو و نقش آن در سلامت و کاهش آلایندگی هوا، هیچ تخلفی قابل اغماض نبوده و با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

وی ادامه داد: با توجه به این که معاینه فنی خودروها یک موضوع مهم اجتماعی است که عدم رعایت صحیح و استانداردهای لازم در این خصوص ایمنی و سلامت را به خطر می اندازد، بنابراین موضوع تخلفات معاینه فنی ارتباط مستقیم با حقوق شهروندی داشته و تمام کوشش خود را معطوف کردیم تا ضریب تخلفات را به حداقل برسانیم.

وی ضمن هشدار به کلیه مراکز معاینه فنی خودروهای سراسر کشور تاکید نمود: مراکز معاینه فنی خودرو دقت نمایند چنانچه حقوق شهروندی را لحاظ ننمایند، مطابق قانون برخورد جدی تری با آنها صورت خواهد پذیرفت.

قیصر توضیح داد: بی تردید ستادهای معاینه فنی موظف هستند بر مراکز معاینه فنی خودروها نظارت کامل و دقیقی داشته باشند؛ بدیهی است همچون گذشته، هیچ گونه تخلفی در مراکز و همچنین اغماض ستادهای معاینه فنی از تخلفات مراکز قابل اجتناب نبوده و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور تاکید نمود: با مراکز معاینه فنی تحت تملک شهرداری ها با شدت و قاطعیت بیشتری برخورد خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1378

به "با مراکز معاینه فنی متخلف برخورد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با مراکز معاینه فنی متخلف برخورد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید