چاپ تراکت: تراکتور 3 ، نفت آبادان 0؛ اولین سه امتیاز برای شاگردان فیروز کریمی

به گزارش مجله تار و سه تار، خبرگزاری خبرنگاران- تراکتور به مصاف نفت آبادان رفت که این ملاقات با پیروزی تراکتوری ها به خاتمه رسید.

چاپ تراکت: تراکتور 3 ، نفت آبادان 0؛ اولین سه امتیاز برای شاگردان فیروز کریمی

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش خبرنگاران، تراکتور با نفت آبادان ملاقات کرد که سرخ پوشان تبریزی این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند. این اولین سه امتیاز تراکتور در لیگ بیست و یکم برای شاگردان فیروز کریمی بود. بازی در بیشتر دقایق متعادل دنبال می شد ولی پیمان بابایی روی دو فرصت دو گل زد و در دقایق پایانی هم سامان نریمان دنیا تیر آخر را ثبت کرد.

فصل پیش تراکتوری ها رقابت ها را با منصوریان خوب آغاز نکردند و پس از چند هفته هم او از سمت خود اخراج شد. حالا در شرایطی که تراکتوری ها دل خوشی از کادرفنی علیرضا منصوریان به خاطر نتایج فصل قبل نداشتند، در روزی که خود منصوریان به خاطر کرونا نتوانست روی نیمکت نفت آبادان بنشینند، تبریزی ها با او و کادرش تسویه حساب کردند. پیمان بابایی هم با دو گلی که به ثمر رساند، امضای خود را پای این تسویه حساب انداخت.

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، ابوالفضل رزاق پور، اکبر ایمانی، سامان نریمان دنیا، عبدالله حسینی، پیمان بابایی، محمد قادری، محمد عباس زاده (بهزاد سلامی دقیقه 48)، شاهین ثاقبی، آرش قادری و عبدالله ناصری

سرمربی تراکتور: فیروز کریمی

ترکیب نفت آبادان: احمد گوهری، فرزاد جعفری، رضا یزدان دوست، حکیم نصاری، شروین بزرگ، طالب ریکانی، فاخر تهامی، محمدرضا غبیشاوی، امید خالدی، میثم تهی دست و عباس بوعذار

سرمربی نفت آبادان: علیرضا منصوریان

توضیح گل ها:

تراکتور 1 - صنعت نفت آبادان (پیمان بابایی 9): روی پاس اکبر ایمانی که دقت کافی را نداشت، پیمان بابایی با فرصت طلبی توپ را از رضا یزدان دوست ربود و در موقعیت تک به تک با دروازه بان نهاده شد؛ او پیروز شد با یک ضربه دقیق دروازه گوهری را باز نموده و تراکتور را یک بر صفر از حریف پیش بیاندازد.

تراکتور 2 - صنعت نفت 0 (پیمان بابایی 86): روی پاس زیبای رزاق پور و اشتباه مرگبار تهی دست و فرصت طلبی دوباره پیمان بابایی، این بازیکن در موقعیت تک به تک با گوهری نهاده شد و توانست گل دوم را به ثمر برساند.

تراکتور 3 - صنعت نفت 0 (سامان نریمان دنیا 4+90): گوهری که از دروازه خارج شده بود، خارج از محوطه جریمه با یک اشتباه عجیب توپ را لو داد و سامان نریمان دنیا توانست از این اشتباه نهایت استفاده را نموده و گل سوم را بزند.

دقایق حساس:

دقیقه 6: پیمان بابایی در سمت راست محوطه جریمه تیم نفت صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او دقت کافی را نداشت و از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 17: شوت پر قدرت طالب ریکانی از پشت محوطه جریمه تراکتور از دقت کافی برخوردار نبود و راهی اوت شد.

دقیقه 25: روی یک ارسال خطرناک از سمت چپ رضا یزدان دوست می توانست دروازه تراکتور را باز کند اما دروازه او در دهانه دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 30: محمدرضا اخباری با یک عکس العمل دیدنی ضربه مهاجم صنعت نفت در موقعیت تک به تک را مهار کرد.

دقیقه 54: محمد قادری با یک حرکت انفجاری از چند بازیکن نفت گذشته و وارد محوطه جریمه شد؛ ضربه این بازی اما از دست کافی برخوردار نبود و از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 56: پاس در عمق بلند اکبر ایمانی، محمد قادری را در یک موقعیت خوب قرار داد اما این بازیکن مثل دو دقیقه پیش با یک ضربه کم دقت توپ را به بیرون زد.

دقیقه 64: پیمان بابایی روی پاس سامان نریمان دنیا در داخل محوطه جریمه نفت صاحب توپ شد. او در حالی که شرایط خوبی برای شوت زنی نداشت با ضربه ای زمینی دروازه را هدف گرفت که گوهری توپ را با واکنشی خوب راهی کرنر کرد.

دقیقه 69: بهزاد سلامی با یک شلیک دیدنی از پشت محوطه جریمه دروازه نفت را هدف گرفت؛ توپ در حالی که گوهری فقط یک نظاره گر بود به تیرک دروازه برخورد کرد.

دقیقه 70: روی پاس خوب طالب ریکانی، شریعت زاده در موقعیت تک به تک با اخباری نهاده شد. ضربه بازیکن نفت در این صحنه را گلر تراکتور با واکنشی خوب مهار کرد.

دقیقه 82: روی یک ارسال نه چندان خطرناک به سمت دروازه تراکتور، اخباری اشتباه کرد و بازیکن نفت می رفت دروازه را باز کند؛ روی برخورد گلر تراکتور با این بازیکن، نفتی ها معتقد بودند که خطای پنالتی اجرا شده است.

دقیقه 83: شروین بزرگ در داخل محوطه جریمه و از زاویه ای بسته دروازه تراکتور را هدف گرفت که ضربه او را اخباری به خوبی راهی کرنر کرد.

دقیقه 84: ضربه سر خطرناک بازیکن نفت روی ارسال کرنر از سمت راست، دروازه تراکتور به شدت تهدید شد؛ توپ در این صحنه با کمترین اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1773

به "چاپ تراکت: تراکتور 3 ، نفت آبادان 0؛ اولین سه امتیاز برای شاگردان فیروز کریمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاپ تراکت: تراکتور 3 ، نفت آبادان 0؛ اولین سه امتیاز برای شاگردان فیروز کریمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید