توسعه صنعت گردشگری سمنان احتیاج به همکاری بین بخشی دارد

به گزارش مجله تار و سه تار، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: توسعه صنعت گردشگری با همکاری بین بخشی محقق می گردد.

توسعه صنعت گردشگری سمنان احتیاج به همکاری بین بخشی دارد

به گزارش مجله تار و سه تار به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان، محمد جهانشاهی مدیرکل میراث فرهنگی استان امروز شنبه 7 مهر 97 در مراسم تجلیل از همکاران حوزه گردشگری اداره کل به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری، اضافه نمود: ترویج گردشگری به عنوان یکی از اولویت های اصلی توسعه استان سمنان احتیاج به همکاری سایر دستگاههای اجرایی و حمایت مردمی دارد.

او با قدردانی از فعالیت های کارکنان حوزه گردشگری استان سمنان گفت: تحقق اهداف پیش بینی شده در این حوزه بدون همکاری سایر بخش ها از جمله صنایع دستی و میراث فرهنگی و... امکان پذیر نبود.

جهانشاهی با بیان اینکه بخش مهمی از اهداف معین شده این اداره کل در حوزه گردشگری محقق شده است، گفت: با این حال، احتیاج به فعالیتهای بیشتر برای تثبیت استان سمنان به عنوان مقصد سفر گردشگران است.

او اضافه نمود: برای رسیدن به هدف استان سمنان 2020 مقصدی تازه برای سفر احتیاج به کوشش بی وقفه و شبانه روزی همکاران به خصوص در حوزه گردشگری است.

معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان نیز در این جلسه با تبریک فرارسیدن هفته گردشگری و قدردانی از زحمات همکاران فعالان حوزه گردشگری استان، گفت: با همدلی و وحدت می توان به اهداف معین شده در حوزه گردشگری دست پیدا کرد.

رحمان فرمانی اضافه نمود: استان سمنان دارای ظرفیت های متعددی در حوزه گردشگری است و باید از این ظرفیت ها، برای حضور و اقامت مسافران و گردشگران در استان بهره برداری کرد.

بیست و هفتم سپتامبر(پنجم مهر ماه) روز جهانی جهانگردی است و 5 تا 12 مهر ماه به عنوان هفته گردشگری در ایران گرامی داشته می گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 294

به "توسعه صنعت گردشگری سمنان احتیاج به همکاری بین بخشی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه صنعت گردشگری سمنان احتیاج به همکاری بین بخشی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید