خبرنگاران راه اندازی 14 کارگاه مجازی در کانون پرورش فکری لرستان

به گزارش مجله تار و سه تار، خرم آباد - خبرنگاران - مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان لرستان گفت: در پی شیوع ویروس کرونا 14 کارگاه فرهنگی، هنری و ادبی در کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان استان فعال شده است.

خبرنگاران راه اندازی 14 کارگاه مجازی در کانون پرورش فکری لرستان

محمد جواد محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران بیان نمود: در مجموع بیش از 800 کودک و نوجوان در سطح استان عضو این کارگاه ها هستند.

وی با بیان اینکه در راستای آموزش های مجازی کارگاه های کانون پرورش فکری استان تمام مربیان مراکز فعال هستند، گفت: 26 مرکز فرهنگی هنری در استان فعال است که از این مجموع 2مرکز پستی و هفت مرکز سیار روستایی هستند.

محمدی ادامه داد: با شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس و مراکز، بخش مکاتبه ای خرم آبادنیز با حضور بچه ها و نوجوانان کم بضاعت از حومه شهر و روستاها، گروهی را با عنوان دوست مکاتبه ای بامشارکت والدین اعضا تشکیل داد و این گروه نیز با حضور202 عضو در مناطق حاشیه نشین و روستاها در حال فعالیت است.

وی گفت: مربی مکاتبه ای کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان لرستان در شهرخرم آباد با تشکیل گروه در فضای مجازی تعدادی از اعضای این مرکز را درگروهی گرد هم آورد و نامه نگاری مجازی را آغاز کرد و دراین گروه طرح های ادبی به صورت عمومی از طرف اعضا ارائه می شود و مربی به نامه های قبلی، به صورت خصوصی پاسخ می فرستد.

محمدی ادامه داد: با توجه به متفاوت بودن سطح اعضا، و پراکندگی منطقه ای که در این گروه وجود دارد و گوشی هایی که در دسترس اعضا نبوده و متعلق به والدینشان هستند، امکان برگزاری کارگاه وجود ندارد، اما طرح های ادبی، ویژه برنامه های کانون، مسابقاتی که در کانال کانون بارگزاری می شود، همگی به اطلاع اعضا می رسد.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 898

به "خبرنگاران راه اندازی 14 کارگاه مجازی در کانون پرورش فکری لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران راه اندازی 14 کارگاه مجازی در کانون پرورش فکری لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید