خروجیِ دوره آموزشی گلف برای چهره های تلویزیونی وسینمایی چه بود؟

به گزارش مجله تار و سه تار، فدراسیون گلف طی ماه های گذشته و در طول چند جلسه برگزارکننده دوره های آموزشی ویژه برای چهره های مطرح سینمایی و تلویزیونی بود.

خروجیِ دوره آموزشی گلف برای چهره های تلویزیونی وسینمایی چه بود؟

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی انگلیس چقدر طول میکشه هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

این دوره های آموزشی حدود 10 هفته متوالی زیر نظر مدرسین فدراسیون گلف برگزار گردید. افرادی مانند فرزاد حسنی، پویا امینی، لیلا اوتادی، سمانه پاکدل، امید زندگانی، خاطره حاتمی و سپیده خداوردی از جمله چهره های حاضر در این دوره های آموزشی بودند.

گفته می شد برگزاری جام گلف هنرمندان هدف از برگزاری این دوره های آموزشی برای آنها است با این حال و با وجود گذشت چندماه هنوز اقدامی برای برگزاری این رقابت ها انجام نشده است.

حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف در مصاحبه با مجله تار و سه تار اینگونه گفت که برگزاری جام موردنظر تنها دلیل برپایی دوره های آموزشی موردنظر بوده که به خاطر بعضی مسائل به تاخیر افتاده است.

وی توضیح داد: قرار بود بلافاصله پس از اتمام دوره های آموزشی جام گلف هنرمندان را برگزار کنیم اما اتفاقات اخیری که کشور با آن روبرو شد در کنار شرایط جوی باعث مسکوت ماندن این برنامه شد.

رئیس فدراسیون گلف ادامه داد: شرایط جوی تاثیر مستقیم روی گلف و رقابت های آن دارد. در هفته های گذشته هم به دلیل سرما و برودت شدید هوا و تاثیرگذاری که می توانست روی بازی گلف داشته باشد، امکان برگزاری جام را نداشتیم.

با این اوصاف برگزاری جام گلف هنرمندان منتفی است؟، وی در پاسخ به این پرسش گفت:خیر، منتفی نیست. این رقابت ها برگزار می گردد اما زمان آن معین نیست. امکان دارد اواسط اسفندماه برگزار کننده مسابقات باشیم یا شاید آن هم را به سال آینده و مثلا اواخر فروردین ماه یا اردیبهشت ماه موکول کنیم. در این زمینه شرایط جوی کاملا معین کننده است.

عزیزی همچنین در خصوص هدف موردنظر از برگزاری جام گلف برای هنرمندان خاطرنشان گرد: بدون تعارف باید گفت که بعضی رشته ها شناخته شده هستند اما برای معرفی بعضی رشته ها باید کوشش بیشتری کرد. کوشش فدراسیون گلف این است که توجه بیشتر مردم و حامیان اقتصادی را به این رشته معطوف کند. در این راستا سعی می کنیم از ظرفیت های مختلف بهره ببریم. به همین دلیل بود که جام هایی مانند جام رسانه، جام ایثار، جام دیپلمات ها و .... را برگزار کردیم. برگزاری جام هنرمندان هم با این هدف در نظر گرفته شده است.

رئیس فدراسیون همچنین در خصوص اینکه حضور در مسابقات موردنظر برای همه آزاد است، تاکید نمود: به شرط پشت سرگذاشتن دوره های آموزشی و بهره دریافت از علم لازم، هیچ منعی برای هیچ فردی نیست.

عزیزی در خاتمه و در پاسخ به این پرسش که آیا برای شرکت کنندگان جایزه نقدی هم در نظر گرفته می گردد؟، گفت: برگزاری اینگونه جام ها بر مبنای حمایت اسپانسرها است. در این زمینه هم با اعمال نظرات آنها اقدام خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 714

به "خروجیِ دوره آموزشی گلف برای چهره های تلویزیونی وسینمایی چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروجیِ دوره آموزشی گلف برای چهره های تلویزیونی وسینمایی چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید