دستمزد فردین بیشتر بود یا بهروز وثوقی؟!

به گزارش مجله تار و سه تار، روابط عمومی موزه سینما به مناسبت روز ملی سینما ناگفته های سعید راد از پیشکسوتان عرصه بازیگری سینمای ایران را منتشر نموده است. بخش هایی از سخنان او را با هم مرور می کنیم:

دستمزد فردین بیشتر بود یا بهروز وثوقی؟!

او درباره دستمزد بازیگر ها شرح داد: دستمزد محمدعلی فردین از همه ما بیشتر بود و بعد از او بهروز وثوقی و بعد من. البته دستمزد ها متغیر بود. به اسم مثال، دستمزدی که من برای فیلم هدف به خاطر پورسانت گرفتم از فردین بیشتر بود. زمانی که فردین دستمزدش 300هزار تومان بود و بهروز وثوقی 200هزار تومان می گرفت، دستمزد من 150هزار تومان بود.

سعید راد با بیان اینکه قرار بود در فیلم ناخدا خورشید ساخته ناصر تقوایی بازی کند، گفت: داریوش ارجمند آن نقش را بسیار خوب بازی کرد، اما اگر من حضور داشتم به شکل دیگری می شد، زیرا من اسحله وینچستر گرفته بودم و در خانه تمرین می کردم که نشد بازی کنم.

او در پاسخ به سوال مسعود نجفی مبنی بر اینکه از روندی که از آغاز بازیگری تا به امروز طی شده، راضی است، پاسخ داد: اگر به عقب برمی گشتم باز هم بازیگر می شدم. من هنوز هم تشنه تجربه در بازیگری هستم، سعی دارم فرم بدنم را نگه دارم و هنوز هم منتظر یک نقش خوب هستم. من معتقدم بودن یک بازیگر، وابسته به حضور مداوم او است و این بودن جلوی دوربین است. زمانی که دوربین دیجیتال شد، از آن خوشم نمی آمد، اما بعد دیدم امروز جهان با دیجیتال کار می نماید.

سعید راد درباره برترین بازیگر های سینمای ایران بیان داشت: پیمان معادی بسیار بازیگر فیزیکالی است و حامد بهداد خوب بازی می نماید. امیر جدیدی متین و فوق العاده ورزشکار خوبی است؛ چند نقش بسیار خوب از او دیده ام. شهاب حسینی آنقدر خوب بازی می نماید که جایزه بین المللی گرفته است و هدیه تهرانی بازی های درخشانی دارد و همه فیلم های او حتی فیلم های تجاری اش را هم دیده ام.

منبع: فرارو
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1727

به "دستمزد فردین بیشتر بود یا بهروز وثوقی؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستمزد فردین بیشتر بود یا بهروز وثوقی؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید