فرمانده آمریکایی: سطح خشونت ها در افغانستان همچنان بالاست

به گزارش مجله تار و سه تار، فرمانده آمریکایی گفت: یروهای آمریکایی در افغانستان با سقف کنونی، در کنار حمایت از مأموریت حمایت قاطع به رهبری ناتو، به شدت بر عملیات ضد تروریسم نیز تمرکز خواهند کرد.

فرمانده آمریکایی: سطح خشونت ها در افغانستان همچنان بالاست

به نقل از اسپوتنیک، ژنرال کنت مک کنزی، فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام)، می گوید که میزان خشونت ها در افغانستان همچنان بالاست.

او در یک گفت وگوی آنلاین گفت که ایالات متحده آمریکا اقدامات طالبان و همچنان توافق نامه دوحه را برای یافتن راهی برای پیشرفت در آینده نزدیک آنالیز می نماید.

این ژنرال آمریکایی اضافه نمود: طالبان همچنان به خشونت شدید و قتل های هدفمند در سراسر کشور و حملات مکرر بر نیروهای این کشور ادامه می دهند. با وجود این که عمدتا از حمله به نیروهای آمریکا و ائتلاف خودداری نموده اند، سطح خشونت بسیار بالا است، بنابراین ضروری است که مورد توجه قرار گیرد.

مک کنزی اضافه نمود که نگران اقدامات کنونی طالبان است. سیاست جدید دولت آمریکا در دست آنالیز است و در آینده نزدیک راهی را در پیش خواهد گرفت.

او در بخشی از صحبت هایش تاکید نمود: نیروهای آمریکایی در افغانستان با سقف کنونی، در کنار حمایت از مأموریت حمایت قاطع به رهبری ناتو، به شدت بر عملیات ضد تروریسم نیز تمرکز خواهند کرد.

او در عین حال گفت که خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان باید مبتنی بر شرایط باشد.

،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1443

به "فرمانده آمریکایی: سطح خشونت ها در افغانستان همچنان بالاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده آمریکایی: سطح خشونت ها در افغانستان همچنان بالاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید