اخبار سیاسی

دیدار سفیر ایران با وزیر بهداشت اتریش

سفیر کشورمان در اتریش امروز با وزیر فدرال بهداشت، امور اجتماعی، مراقبت و حمایت از مصرف کننده اتریش در خصوص همکاری های ایران و اتریش در حوزه بهداشت و درمان و تامین اجتماعی مصاحبه کرد.

10 اسفند 1399

هیچ یک از هتل ها به نقاهتگاه بیماران کرونایی تبدیل نشدند

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، هیچ یک از هتل ها به نقاهتگاه بیماران کرونایی تبدیل نشدند.

9 اسفند 1399

معاون وزیر کشور: رقابت، متغیر مهم تحقق مشارکت در انتخابات است

تهران (پانا) - معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات کشور در جریان هفتمین همایش ویدیوکنفرانسی معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور با بیان اینکه تأکیدات مصرح رهبر معظم انقلاب بر مشارکت پرشور است، گفت رقابت، متغیر مهم تحقق مشارکت...

7 اسفند 1399

آشنا عنوان نمود: نمونه هایی از غلبه قدرت شبکه بر شبکه قدرت

مشاور رئیس جمهوری با تاکید بر برتری قدرت شبکه های اجتماعی نسبت به شبکه های قدرت در کشور، مواردی را که از نظر او از مصادیق این برتری هستند، مطرح کرد.

5 اسفند 1399

الازهر مصر انفجارهای تروریستی عراق را محکوم کرد

الازهر مصر ضمن محکومیت انفجارهای ظهر امروز بغداد، درباره طرح های خطرناک برای بر هم زدن وحدت عراقی ها هشدار داد.

5 اسفند 1399

کالبد شکافی کارشناسان عراقی از اهداف پشت پرده انفجارهای بغداد

تعدادی از کارشناسان و تحلیلگران سیاسی عراق علل و اهداف و سناریوهای پشت پرده انفجارهای انتحاری شهر بغداد را از نگاه خود تحلیل کردند.

3 اسفند 1399

تخت روانچی: برای قضاوت درباره سیاست های احتمالی بایدن هیچ عجله ای نداریم

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد تأکید کرد جمهوری اسلامی ایران برای قضاوت درباره سیاست های احتمالی رئیس جمهور جدید آمریکا هیچ عجله ای ندارد و علی رغم تحریم های غیرانسانی آمریکا با قدم های پایدار برای مهار همه گیری کووید-19 کوشش می نماید.

30 بهمن 1399

ریشه های خفه کردن صدای ترامپ در آمریکا

نگرانی ها از محدودیت آزادی بیان با توجه به محدودیت های ایجاد شده توسط شبکه های اجتماعی برای رییس جمهور آمریکا تاحدودی بجاست اما این محدودسازی ارتباطاتی اولین بار و آخرین باری نیست که در آمریکا رخ میدهد.

27 بهمن 1399

استیضاح ترامپ دوشنبه کلید می خورد

تهران (پانا) - دموکرات ها در مجلس نمایندگان آمریکا قصد دارند روز دوشنه، بندهای استیضاح رئیس جمهور آمریکا را اعلام نمایند تا فرآیند استیضاح وی رسماً کلید بخورد.

26 بهمن 1399

خبرنگاران وزیر حمل ونقل دولت ترامپ استعفا کرد

نیویورک- خبرنگاران- وزیر حمل و نقل دولت ترامپ که همسر میچ مک کانل رهبر اکثریت جمهوری خواه در سنای فعلی آمریکاست، در اعتراض به شورش روز چهارشنبه، از سمت خود استعفا کرد.

25 بهمن 1399

خبرنگاران 125 میلیون هکتار عرصه طبیعی کشور دچار فرسایش خاک است

ارومیه- خبرنگاران- معاون وزیر جهاد کشاورزی از وقوع فرسایش خاک در 125 میلیون هکتار از عرصه های طبیعی کشور اطلاع داد و گفت: بر اثر عوارض ناشی از کم آبی در هر هکتار از عرصه های طبیعی، بیش از 15 تن فرسایش خاک رخ می دهد که از پدیده های خطرناک برای طبیعت است.

23 بهمن 1399

خبرنگاران 35 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای کشاورزی خراسان شمالی مصوب شد

بجنورد- خبرنگاران- وزیر جهاد کشاورزی گفت: 35 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای رونق و توسعه کشاورزی خراسان شمالی مصوب شد که این تسهیلات در بخش های نظیر تکمیل زنجیره تولید انگور، افزایش گوشت قرمز و سفید، توسعه نوغانداری و افزایش کشت زعفران و پنبه هزینه خواهد...

18 بهمن 1399

وزیر نیرو: هزینه خرید واکسن کرونا از منابع ایران در عراق پرداخت می شود

وزیر نیرو تاکید کرد: هزینه خرید واکسن کرونا از اروپا از محل منابع مالی جمهوری اسلامی ایران در عراق، پرداخت می شود.

18 بهمن 1399

حذفیات کتاب های درسی که جنجال درست کرد

خبرنگاران : محتوای کتاب های درسی به ویژه کتاب های فارسی و ادبیات از گذشته همیشه مورد بحث بوده و از سال گذشته نیز بحث بر سر حذفیات کتاب های درسی ادبیات این موضوع را داغ تر نموده است؛ هرچند جنجال این کتاب ها تنها به حذفیات...

13 بهمن 1399

رمزگشایی از جهان سینمایی نولان در نقد سینما

قسمت اخیر نقد سینما به ویژگی های فیلم های کریستوفر نولان و همچنین فیلم تنت پرداخت.

7 بهمن 1399

افتتاح دومین نقطه مرزی رسمی بین ایران و پاکستان

سخنگوی وزارت امور خارجه از افتتاح دومین نقطه مرزی رسمی بین جمهوری اسلامی ایران و پاکستان در روز شنبه 29 آذر اطلاع داد.

6 بهمن 1399

گروههای سیاسی عراق در فکر استیضاح الکاظمی

منابع سیاسی عراقی در بغداد امروز (چهارشنبه) از تلاش فراکسیون های مجلس برای استیضاح نخست وزیر این کشور به دلیل عملکرد ضعیفش در پرونده حضور نظامی آمریکا در خاک عراق و دو بحران بهداشتی و مالی که ماه هاست ادامه دار شده ، پرده برداشتند.

29 دی 1399

استفاده از ظرفیت صنایع استان البرز در تحقق پویش آجر به آجر

تهران (پانا) - معاون برنامه ریزی و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور در جلسه مجمع خیرین استان البرز وجود شهرک های صنعتی در استان البرز را فرصت مناسبی دانست.

29 دی 1399

مستند فیل یا الاغ از شبکه 5 پخش میشود

مستند سیاسی فیل یا الاغ با موضوع انتخابات آمریکا امروز از شبکه پنج روی آنتن می رود و سابقه طولانی تقلب یا دستکاری در این انتخابات را نشان می دهد.

27 دی 1399

ثبت&zwnjنام برای دریافت یارانۀ اعتباری خرید کتاب شروع شد

به گزارش خبرنگاران، این موسسه به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در نمایشگاه مجازی کتاب جنوب کرمان (جیرفت) با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن منطقه، اقدام...

18 دی 1399
تعداد: (347)