مخالفت شدید بورس در خصوص ارزهای دیجیتال

به گزارش مجله تار و سه تار، اقتصاد نیوز:معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: سازمان بورس بر این عقیده است که نمی توان نوسانات رمز ارزها را کنترل کرد و در جلسات مختلف هم مخالفت خود را با این موضوع ابراز نموده است.

مخالفت شدید بورس در خصوص ارزهای دیجیتال

به گزارش اقتصاد نیوز، امیر ناظمی معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات در گفت وگو با خبرگزاری فارس، گفت: موضوع رمزارزها یکی از موضوعاتی است که طی جلسات مختلف به آن پرداخته شده و مسؤولیت تدوین استاندارد رمزارزها برعهده وزارت ارتباطات بود که این کار به صورت همکاری مشترک بین سازمان فناوری اطلاعات و سازمان تنظیم مقررات رادیویی انجام شد.

وی اضافه نمود: جلسات متعددی با نمایندگان وزارت نیرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت داشته ایم تا بتوانیم مجوزهای رمزارز را تهیه و تنظیم کنیم.

معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات در ادامه تاکید نمود: متاسفانه بورس به شدت مخالف ورود به موضوع رمزارزهاست و در این قضیه نمی خواهد دخالتی داشته باشد.

وی در انتها اظهار داشت: سازمان بورس بر این عقیده است که نمی تواند نوسانات رمزارزها را کنترل کرد و در جلسات مختلف هم مخالفت خود را با این موضوع ابراز نموده است.

گفتنی است، موضوع استخراج رمزارزها از ماه گذشته در دستورکار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت نیرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته و بانک مرکزی نیز پیگیر آن است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 14 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 275

به "مخالفت شدید بورس در خصوص ارزهای دیجیتال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت شدید بورس در خصوص ارزهای دیجیتال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید