مزایای اسلیو معده؟

به گزارش مجله تار و سه تار، امروز می خواهیم در خصوص مزایای روش اسلیو معده با هم صحبت بکنیم و بدانیم که در جراحی اسلیو معده چه نکات مثبت این هفته است که این روش را از دیگر روش ها ممتاز می سازد.

مزایای اسلیو معده؟

قطعاً با دانستن این اطلاعات می توانیم به نکات بسیار مهمی در خصوص انتخاب خود از میان جراحی های لاغری برسیم.

ما می دانیم که امروزه در جامعه مدرن تحرک افراد به شدت نسبت به گذشته کاهش پیدا نموده و از طرفی غذاها و سبک رژیم غذایی افراد روز به روز تغییر نموده و سنگین و سنگین تر شده است.

این دو عامل باعث شده تا افراد روز به روز دچار چاقی و اضافه وزن شوند و مسائل مختلفی برای آنها از طرفین چاقی و اضافه وزن به وجود آید.

مسائلی مانند دیابت، فشار خون، بالا قند خون بالا و مسائل قلبی عروقی و دیگر موارد مانند اعتماد به نفس پایین و غیره

همه ما می دانیم که این مسائل می تواند به راحتی جان ما را به خطر انداخته ما در طول زندگی ما بارها را به چالش کشیده و لحظات نگران نماینده ای را برای ما به وجود آورد.

سفر جهانی دی زیادی از افراد هستند که میخواهند با روش های جراحی لاغری مانند جراحی اسلیو معده به این کابوس انتها داده و مسائل و عوارض ناشی از چاقی و اضافه وزن را برای خود درمان نمایند.

بیشتر این افراد پس از آنکه از روشهای مختلف رژیم های غذایی و دیگر روش های لاغری استفاده نموده و به نتیجه نرسیده اند روی به روش های مدرن جراحی لاغری برای تخلیه چربی و یا کوچک نمودن حجم معده می نمایند که باعث می شود فرد با سرعت بیشتری وزن از دست بدهد و لاغری را تجربه نماید.

امروز در مقاله روش مزایای اصلی به معده ما می خواهیم به مزایا و فواید مهم روش اصلی و معده بپردازیم و این روش را مورد ارزیابی و سنجش خود قرار دهیم.

قبل از هر چیز بدانید که انتخاب پزشکی مناسب و کاربلد و مشورت کردن با او و همچنین در نظر دریافت شرایط خود و شرایط عمل جراحی که در پیش دارید می تواند بسیار در نتیجه این عمل تاثیر گذاشته و آن را مطلوب تر و یا دچار خسارت نماید.

همین ما یکی از متخصصین معتبر در این زمینه را به شما پیشنهاد می کنیم.

دکتر سلیمی با سالها تجربه و سابقه ای درخشان می تواند یکی از بهترین موارد برای انجام این روش باشد.

شما می توانید پس از مشورت کردن با او و در نظر داشتن شرایط خود برای انجام جراحی اسلیو معده تصمیم گیری کنید.

با ما در ادامه مقاله جامع روش مزایای سیب معده همراه باشید.

جراحی اسلیو معده چیست؟

مزایای جراحی اسلیو معده؟

آیا جراحی اسلیو معده دائمی است؟

نتیجه گیری؟

1-جراحی اسلیو معده چیست؟

جراحی اسلیو معده در واقع نوعی جراحی لاغری می باشد که با استفاده از کم کردن حجم معده و از طرفی با کاهش دادن میزان هورمون گرلین که باعث گرسنگی می شود و از معده ترشح می شود باعث لاغری به صورت تدریجی خواهد شد.

در واقع در روش جراحی اسلیو معده پزشکان جراح بخش مهمی از معده حدود 80 درصد و یا 60 درصد از معده را برش داده و از بدن خارج می نمایند.

پزشکان این کاهش حجم معده را از این بابت انجام می دهند تا معده کوچک تر شود و این کوچکی معده باعث خواهد شد تا میزان غذایی که می تواند در هر وعده غذایی دریافت کند به شدت کاهش یابد.

این کاهش معده که در در وعده های غذایی ما می تواند تاثیر بسزایی بگذارد باعث خواهد شد که فرد دچار سیری زودرس در هنگام میل کردن وعده های غذایی خود شود و این به مرور زمان باعث لاغری میشود.

البته باید بدانیم که پزشکان جراح با برداشتن این قسمت های مخصوص از معده که به آن فندونس نیز می گویند باعث خواهند شد تا هورمونی که احساس گرسنگی را به سمت مغز می برد نیز به شدت کاهش پیدا کند و از این طریق پزشکان می توانند احساس گرسنگی را نیز در فرد تنظیم نموده و به شدت کاهش دهد.

فرد پس از مدتی دیگر نه در وعده های غذایی خود، غذای زیادی مصرف میکند و نه دیگر اشتهای بیش از حد به مواد غذایی دارد.

این دو عامل باعث خواهد شد که فرد پس از مدتی دچار کاهش وزن و تناسب اندام شود.

البته باید بدانیم که این روش جراحی لاغری باید توسط پزشکان متخصص انجام پذیرد که در این رابطه سابقه درخشان و تجربه بالایی دارند. زیرا اگر درست انجام نشود می تواند مسائل بسیاری را برای فرد به وجود آورد.

شما باید قبل از انجام این روش در خصوص آن و در خصوص شرایط خود به دقت تحقیق و آنالیز کنید پس از مشورت کردن با پزشک متخصص مجرب در زمینه لاغری این روش را برای خود برگزینید.

باید در خصوص روش جراحی اسلیو معده بدانیم که پس از انجام این روش معده به حالت لوله ای شکل و یا موزی شکل تبدیل شده و حجم آن نسبت به روزهای اول بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

2- مزایای جراحی اسلیو معده؟

در خصوص مزایای مهم روش جراحی اسلیو معده باید بدانیم، افرادی که از روش جراحی اسلیو معده استفاده نموده اند می گویند بعد از آن که جراحی اسلیو معده استفاده نموده اند اشتهای آنها نسبت به روزهای گذشته بسیار کاهش پیدا نموده است.

پس یکی از فواید مهم روش جراحی اسلیو معده کاهش اشتها می باشد.

زیرا می دانیم که در این روش از هورمونهای گرلین در فرد کمتر شده و این باعث می شود که دیگر کمتر دچار گرسنگی شویم.

از طرفی می دانیم که حجم معده نیز کاهش پیدا می نماید و این خود دلیل و حجت ای دیگر برای کم شدن وعده های غذایی و اشتها می باشد.

از طرفی یکی از فواید مهم دیگر روش جراحی اسلیو معده این نکته می باشد که در روش جراحی سیب معده هیچ گونه مسئله ای برای دستگاه گوارش ما مانند روده ها و قسمت های مختلف مری ایجاد نمی شود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1481

به "مزایای اسلیو معده؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مزایای اسلیو معده؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید