مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی تمدید شد

به گزارش مجله تار و سه تار، مهلت ثبت نام آزمون و شفاهی کتبی دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی سال 1400 تمدید شد.

مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی تمدید شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، آزمون کتبی دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی 1400 در روز سه شنبه 19 بهمن و آزمون شفاهی در روز های چهارشنبه، پنجشنبه و آدینه 20، 21 و 22 بهمن 1400 برگزار می گردد.

داوطلبان واجد شرایط که دوره دستیاری را طبق مقررات به پایان رسانده اند فرصت داشتند در بازه زمانی 24 تا 28 مهر در این آزمون ثبت نام نمایند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار داشت داوطلبانی که در این بازه زمانی پیروز به ثبت نام نشده می توانند در روز های 23 تا 27 آذرماه با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه و به صورت اینترنتی ثبت نام نمایند. داوطلبان باید در همین بازه زمانی نسبت به ثبت نام در سامانه obligat.behdasht.gov.ir نیز اقدام نمایند.

مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی شامل تصویر اسکن شده از عکس 3×4 رنگی داوطلب، تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی و مدارک لازم برای ثبت نام دانش آموختگان خارج از کشور شامل تصویر اسکن شده از عکس 3×4 رنگی داوطلب، تصویر اسکن شده از معرفی نامه مرکز خدمات آموزشی جهت شرکت در آزمون، تصویر اسکن شده از صفحات اول و دوم شناسنامه و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی است.

روش پرداخت هزینه شرکت در آزمون مراجعه به لینک پرداخت الکترونیک هزینه ثبت نام و پرداخت هزینه شرکت در آزمون را بر اساس مبالغ مندرج در سایت با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت است. داوطلب پس از دریافت کد پرداخت می تواند ثبت نام کند.

هزینه ثبت نام برای افرادی که برای نخستین بار در آزمون شرکت می نمایند یک میلیون و 500 هزار ریال، برای افرادی که برای دومین بار در آزمون شرکت می نمایند 3 میلیون ریال و برای افرادی که برای سومین بار یا بیشتر در آزمون شرکت می نمایند 6 میلیون ریال است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 دی 1400 بروزرسانی: 4 دی 1400 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1834

به "مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید