بهداشت دهان و دندان

سفر 4 روزه از اصفهان به خرم آباد

در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره سفر 4 روزه از اصفهان به خرم آباد ،سخن خواهیم گفت.

1 تیر 1399

آیا کشمش چاق کننده است؟

خواص کشمش برای سلامتی انسان برکسی پوشیده نیست، اما گاهی اوقات خبر هایی هم مبنی بر ضرر مصرف کشمش شنیده می شود.

5 اردیبهشت 1399

خبرنگاران دکتر سیامک دیوشلی پزشک انسان دوست انزلی درگذشت

انزلی-خبرنگاران- دکتر سیامک دیوشلی پزشک وظیفه شناس و انسان دوست اهل انزلی امروز آدینه پس از چند روز مبارزه با بیماری چشم از دنیا فروبست .

4 اردیبهشت 1399

عجیب ترین قوانین بعضی از شهر های جهان

سفر می تواند تجربه فوق العاده ای از آزادی و راحتی برای افراد فراهم کند اما این راحتی بدین معنی نیست که شما آزاد هستید تا هر کاری خواستید انجام دهید. گردشگران گاهی به دلیل عدم توجه به قوانین و هنجارهای فرهنگی با افراد بومی یا ماموران دچار مشکل می شوند که...

5 فروردین 1399

تحصیل و اعزام دانشجو به کشور هلند در سال 2019

امروزه تحصیل و اعزام دانشجو به کشور هلند در سال 2019 به دلیل رویه انجام سهل نسبت به سایر کشورهای اتحادیه اروپا نیز مورد استقبال قرار گرفته است.

12 بهمن 1398

جاذبه های گردشگری خرمشهر Khorramshahr

بندر خرمشهر در منتهی الیه جنوب غربی جلگه خوزستان در محل ملتقای رود کارون و اروند در نزدیکی منطقه استوایی قرار گرفته است . از شمال به اهواز ، از مشرق به بندر ماهشهر ، از طرف جنوب به آبادان و خلیج فارس و از طرف مغرب به کشور عراق محدود و ارتفاع آن از سطح دریا...

12 بهمن 1398

ضرورت رایگان شدن تست خواب

خبرنگاران/خراسان رضوی دبیر علمی کنگره ملی علم خواب گفت: در سیاست گذاری های کلان به تنها چیزی که توجه نمی گردد، خواب است. امیدوارم، خواب در سیاست گذاری های کلان و شهری جای بگیرد.

10 بهمن 1398

خطر عفونی ها بیخ گوش کلان شهرها

معضل پسماندها داستانِ روز کلان شهرهای کشورمان است و در این میان پسماندهای بیمارستانی و زباله های عفونی مطب های پزشکان، هم تهدیدی برای سلامت شهروندان بوده و هم چهره خیابان ها را زشت کرده اند.

13 آبان 1398

آنالیز فنی جک جی 3 سدان

جی 3 صندوق دار آپشن بیشتری نسبت به نمونه هاچ بکی نداشت و تنها مزیت آن فضای بیشتر قسمت باری بود که به لطف حضور صندوق عقب، برایش فراهم شده بود.

28 شهریور 1398

نگرانی کمبود پزشک بیجاست ، خانواده ها در رشته های پزشکی سرمایه گذاری نکنند

یک مقام وزارت بهداشت می گوید با توجه به آمار 120 هزار نفری پزشک در کشور و همچنین 55 هزار دانشجوی رشته های علوم پزشکی در دانشگاه ها ما در آینده نزدیک با نیروی مازاد پزشکی روبرو خواهیم شد.

7 شهریور 1398

9 نشانه خاموش بروز مشکل در استخوان ها

اگر در طول روز زمان زیادی را روبروی رایانه یا تلویزیون سپری می کنید، احتمالاً در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به پوکی استخوان قرار دارید.

18 مرداد 1398