ناگفته های بازیگر نقش غلامی از سریال ستایش، وقتی مهدی میامی به ساقی مواد مخدر حق می دهد!

به گزارش مجله تار و سه تار، بازیگر سریال ستایش در خصوص ویژگی های نقش خود نکاتی را بیان نمود.

ناگفته های بازیگر نقش غلامی از سریال ستایش، وقتی مهدی میامی به ساقی مواد مخدر حق می دهد!

به گزارش ، مهدی میامی بازیگر نقش غلامی در سریال ستایش3 درباره فضا و ساختار این سریال در تلویزیون از آن به عنوان مدلی برای سریال سازی یاد کرد و به خبرنگار ما گفت: این سریال یک قصه اجتماعی و فضایی ساده دارد که مردم دوست دارند دنبالش کنند.

وی ادامه داد: اگر آدم بخواهد فلسفه یا دغدغه ای را در قصه مطرح کند، شاید بهتر است مدیوم دیگری انتخاب کند. ولی سریال های تلویزیونی خوب است که قصه هایی مشابه ستایش داشته باشند. البته منظور این نیست که همه نوع کار تعطیل شود و فقط کار هایی مثل ستایش ساخته شود. به هر حال تنوع کار های داستانی باید در تلویزیون زیاد باشد، نویسنده ستایش نگاهی باریک بین به قصه این سریال داشته و دیالوگ های درخشانی هم به نگارش درآورده است.

میامی درباره بازخورد های این سریال اظهار کرد: تا انجایی که من می بینم سریال مورد استقبال گرفته است، در اینترنت و فضای مجازی هم می بینم که مخاطبان آن را دوست دارند و تعقیب می کنند.

این بازیگر که نقش شخصیت منفی سریال را بازی می کند در توضیح نقش خود هم خاطرنشان کرد: من نمی گویم غلامی نقشی منفی است و اصلا اگر قرار است نقشی را بازی کنم باید ابتدا به او حق بدهم تا بتوانم نقشم را خوب بازی کنم، اما تماشاگر ممکن است به این کاراکتر حق ندهد.

وی اضافه کرد: در زندگی واقعی هم همین است، اگر کسی مثلا قاچاق مواد مخدر می کند خودش نمی داند چه کار خلافی مرتکب شده است فکر می کند زرنگی می کند و از این طریق نان زن و بچه اش را در می آورد، اما وقتی ما از بیرون به این کاراکتر ها نگاه می کنیم، می دانیم کارشان خلاف است.

بازیگر مدار صفر درجه در واکنش به اینکه در تلویزیون بیشتر به ایفای نقش های منفی پرداخته است، اظهار کرد: من هم نقش مثبت بازی کرده ام و هم منفی، اما منفی ها عموما پررنگ تر است و بیشتر دیده می شود، چون برای تماشاگر و بازیگر چالش بیشتری دارد و اگر خوب پرداخته شود بیشتر در ذهن می ماند.

وی در بخشی دیگر درباره اینکه سال هاست در تلویزیون فعالیت دارد، ولی بیشتر در نقش های مکمل و فرعی حضور داشته است، گفت: اگر این نقش ها مرا راضی نکند در آن ها حضور نمی یابم، البته سریالی به کارگردانی نادر مقدس داشتم که در آن نقش اصلی داشتم، ولی آرزوی نقش اصلی ندارم و بیشتر برایم نقش باکیفیت مهم است.

سریال ستایش3 به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب از شبکه سه سیما پخش می شود.

منبع: مهر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 426

به "ناگفته های بازیگر نقش غلامی از سریال ستایش، وقتی مهدی میامی به ساقی مواد مخدر حق می دهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناگفته های بازیگر نقش غلامی از سریال ستایش، وقتی مهدی میامی به ساقی مواد مخدر حق می دهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید