واکنش پسر فردین به مبارزه با داخلی و خارجی ها؛ خودم در دنیا مدعی هستم!

به گزارش مجله تار و سه تار، ستاره سنگین وزن کشتی آزاد ایران معتقد است برای رسیدن به مدال المپیک باید همچنان روند رو به رشد خود را حفظ کند و با مدعیان داخلی و خارجی بجنگد.

واکنش پسر فردین به مبارزه با داخلی و خارجی ها؛ خودم در دنیا مدعی هستم!

به گزارش خبرنگاران آنلاین، امیررضا معصومی فرزند فردین معصومی از قهرمانان اسبق کشتی ایران و دنیا طی یکسال گذشته پیروز شده به یکی از مدعیان سنگین وزن ایران و دنیا بدل گردد و حتی خود را مدعی رقابت های دنیای و المپیک نیز بداند.

مسیر افتخارات معصومی از کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای نوجوانان دنیا شروع شد و سپس او توانست در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی بزرگسالان هم نمایش قابل قبولی داشته باشد. او کمی بعد در مسابقات جوانان دنیا هم پیروز به کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی شد و دو ماه بعد توانست در ادامه روند صعودی و امیدوارکننده خود مدال طلای قهرمانی امیدهای دنیا را هم کسب کند.

بی تردید او هم اکنون یکی از ستاره های سنگین وزن ایران و دنیا است که مدعیان دنیای با جدیت بیشتری او را زیر نظر دارند و به خوبی بر توان فنی و فیزیکی او واقف هستند.

به همین دلیل امیررضا معصومی با توجه به کسب عنوان قهرمانی وزن 125 کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور و مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی گفت: همواره سعی کردم در هر مسابقاتی که به میدان می روم فقط و فقط به کسب خوشرنگترین مدال فکر کنم و برای کسب قهرمانی با تمام توان با رقبای خودم بجنگم. با توجه به نتایجی که طی دو سال اخیر کسب کردم امیدوارم این روند امیدوارکننده و رو به رشد را همچنان در مسابقات آینده هم ادامه دهم.

وی ادامه داد: پیکارهای قهرمانی کشور همواره با رقابت تنگاتنگ و نزدیکی بین کشتی گیران وجود دارد و من هم رقابت سختی در این دوره از مسابقات داشتم. خوشبختانه کشتی های خوبی گرفتم که مطمئناً به علت تمرینات پرفشار و قدرتی من بود که همواره در دستور کار قرار گرفته است و علاقه زیادی به این تمرینات دارم.

قهرمان کشتی امیدهای دنیا اضافه کرد: یکی از دلایلی که کشتی ایران را از قطب های بزرگ و اصلی کشتی دنیا تبدیل نموده حضور پر تعداد مدعیان داخلی در بسیاری از اوزان از جمله سنگین وزن است. این موضوع باعث می گردد تا هر مسابقات کشتی در هر رده ای با برترین شکل و بالاترین سطح همراه باشد.

معصومی در انتها به برنامه های آینده خود اشاره نمود و گفت: در وهله نخست باید از کادر فنی و فدراسیون کشتی تشکر کنم که به من سهمیه داد تا در قهرمانی کشور شرکت کنم. البته هدف بعدی من حضور در مسابقات قهرمانی آسیاست که در این خصوص هم تابع تصمیمات کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد هستم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 بهمن 1401 بروزرسانی: 17 بهمن 1401 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 2135

به "واکنش پسر فردین به مبارزه با داخلی و خارجی ها؛ خودم در دنیا مدعی هستم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پسر فردین به مبارزه با داخلی و خارجی ها؛ خودم در دنیا مدعی هستم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید