پلیس خراسان شمالی از ورود 30 هزار خودرو به بجنورد جلوگیری کرد

به گزارش مجله تار و سه تار، رییس پلیس راه خراسان شمالی گفت: نیروی انتظامی در راستای اجرای محدودیت ترافیکی به شهر بجنورد، تا به امروز از ورود 30 هزار دستگاه خودروی غیربومی به این شهر جلوگیری کرده است.

پلیس خراسان شمالی از ورود 30 هزار خودرو به بجنورد جلوگیری کرد

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از ایرنا، سرهنگ علیرضا حسین زاده روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: طرح ممنوعیت تردد به شهر بجنورد، از ساعت 12 روز دوشنبه هفته جاری آغاز شده است و تا ساعت 24 روز 16 آبان ماه ادامه دارد.

وی اضافه نمود: در 2 روز گذشته تردد بیش از 35 هزار دستگاه خودرو ورودی به سمت بجنورد و به همین میزان نیز خروج به شهرستان های شیروان، اسفراین و آشخانه به ثبت رسیده است.

وی گفت: با تدابیر اجرا شده در 2 روز گذشته از ورود بیش از 30 هزار دستگاه خودرو با پلاک غیربومی به داخل شهر بجنورد جلوگیری شد و رانندگان به کنارگذر هدایت شدند.

رییس پلیس راه خراسان شمالی گفت: در این مدت از خروج بیش از 30 هزار دستگاه از بجنورد به شهرهای اطراف جلوگیری شده است.

وی اضافه نمود: برای اینکه مسائل مردم در ترددها، به حداقل برسد، تلاش شده تا سفرها و ترددها از مبدا، مدیریت شود، در این زمینه همکاران نیروی انتظامی در شهرستان های شیروان، اسفراین و مانه سملقان تذکرهای لازم را به رانندگان می دهند تا از بروز مشکل در سفرها، جلوگیری شود.

وی گفت: تلاش داریم تا ورود رانندگان با پلاک غیر بومی، از مبدا مدیریت و جلوگیری شود، در این زمینه و با اطلاع رسانی های اجرا شده، مردم همکاری خوبی با پلیس داشته اند.

رییس پلیس راه خراسان شمالی گفت: البته برخی از رانندگان هم در اجرای این طرح همراهی نکرده و بر تردد اصرار داشته اند که بر این اساس 14 نفر از رانندگان جریمه شده اند.

بر اساس مصوبه کمیته امنیتی ستاد ملی مدیریت کرونا محدودیت های تردد برای مراکز 25 استان کشور، از جمله بجنورد منظور شده است و از ساعت 12 روز دوشنبه هفته جاری، ممنوعیت تردد وسایل نقلیه شخصی از مرکز استان اعمال شده و تا ساعت 24 روز جمعه ادامه خواهد داشت.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی اکنون تعداد بستری شدگان کرونا در این استان به بیش از 330 نفر رسیده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1225

به "پلیس خراسان شمالی از ورود 30 هزار خودرو به بجنورد جلوگیری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس خراسان شمالی از ورود 30 هزار خودرو به بجنورد جلوگیری کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید