افزایش میزان فراوری مواد ضدعفونی کننده در خراسان جنوبی

به گزارش مجله تار و سه تار، خبرنگاران/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: با تمهیدات اندیشیده شده، میزان فراوری مواد ضدعفونی کننده در استان تا 20 هزار تیوپ در روز خواهد رسید.

افزایش میزان فراوری مواد ضدعفونی کننده در خراسان جنوبی

محمدصادق معتمدیان، امروز سه شنبه 13 اسفند در جریان بازدید از کارخانه فراوری مواد ضدعفونی کننده در قاین در جمع مجله تار و سه تار اظهار کرد: این کارخانه متعهد شده است روزانه تا 20 هزار تیوپ اسپری ضدعفونی کننده را در اختیار مردم استان قرار دهد.

به گزارش مجله تار و سه تار، وی ادامه داد: از ابتدای تغییر خط فراوری این کارخانه در شهر قاین، بیش از 30 هزار تیوپ مواد ضدعفونی کننده فراوری شده است.

استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد: اسپری های فراوری شده با نظارت دانشگاه علوم پزشکی و به وسیله توزیع در داروخانه های سطح استان در اختیار مردم قرار گرفته است.

معتمدیان با اشاره به تقاضای بسیار زیاد مردم استان به اقلام بهداشتی همچون دیگر مناطق کشور و حتی جهان، گفت: بر اساس تصمیمات درون استانی مقرر شد یکی از کارخانه های بنام استان در زمینه فراوری مواد شوینده نسبت به تغییر خط فراوری خود و فراوری مواد ضدعفونی کننده اقدام کند.

وی اضافه کرد: با تأمین مواد اولیه مورد احتیاج این اقلام و تزریق تسهیلات و منابع اقتصادی کافی، این کارخانه به فراوری هر چه بیشتر مواد ضدعفونی کننده ترغیب شد.

استاندار خراسان جنوبی یادآور شد: این کارخانه متعهد شده احتیاج استان به مواد ضدعفونی کننده را رفع کند.

معتمدیان اظهار داشت: مقرر شده به میزان کافی مواد اولیه و تسهیلات در اختیار این کارخانه قرار گیرد تا در فرایند فراوری مواد ضدعفونی کننده در استان خللی وارد نشود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 760

به "افزایش میزان فراوری مواد ضدعفونی کننده در خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش میزان فراوری مواد ضدعفونی کننده در خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید