بازیکن پرسپولیس باید دوبار اخراج می شد، با بدشانسی باختیم

به گزارش مجله تار و سه تار، به گزارش خبرنگاران، محسن فروزان پس از شکست دو بر یک فولاد مقابل پرسپولیس بابت ناراحتی اش پس از دریافت گل دوم گفت: امروز حق تیم ما بود برنده گردد. باید در این بازی پیروز می شدیم و آنها بدون موقعیت دو گل به ما زدند. یک بار در نیمه او به محوطه جریمه آمدند و اشتباه فردی داشتیم. نیمه دوم هم همین رخ داد و گل خوردیم.

بازیکن پرسپولیس باید دوبار اخراج می شد، با بدشانسی باختیم

دروازه بان تیم فوتبال فولاد ادامه داد: البته ما به اتفاقات دیگر باختیم. یک بازیکن می تواند پنج دقیقه وقت بازی را به دلیل اعتراض و دعوا بگیرد.؟! بازیکن پرسپولیس باید چند کارت قرمز می گرفتند. اصلاً بحث کری خواندن بخاطر سابقه بازی کردنم ندارم. پرسپولیس تیم قابل احترامی است.

وی تاکید نمود: پنج تعویض ما و پنج تعویض هم پرسپولیس انجام داد. زمان زیادی هم صرف اعتراض بازیکنان پرسپولیس شد اما آیا داور باید 5 دقیقه وقت اضافه بگیرد؟ ما در همان زمان تلف شده فرصت برای گل زدن داشتیم ما برای پیروزی پا به میدان گذاشتیم و یک فرصت هم در دقایق پایانی از دست مان رفت و شانس با ما یار نبود.

دروازه بان تیم فولاد در مورد هم رنگی لباس مربیان تیم پرسپولیس و بازیکنان فولاد بیان کرد: یحیی گل محمدی لباس مشکی پوشیده بود. بازیکنان ما به خاطر شباهت پیراهن هایمان با او اشتباه می گرفتند و وقتی داور به او تذکر داد لباسش را عوض کند گفت هرچه خودم تصمیم بگیرم همان است. ما در این بازی با بدشانسی از جمله مسائل داوری و وقت تلف کردن بازی را باختیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1371

به "بازیکن پرسپولیس باید دوبار اخراج می شد، با بدشانسی باختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن پرسپولیس باید دوبار اخراج می شد، با بدشانسی باختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید