جزئیات درج تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش مجله تار و سه تار، جزئیات درج تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد برای تابستان 99 و نیمسال اول 1399-1400 اعلام شد.

جزئیات درج تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، بهروز طهماسب کاظمی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد دستورالعمل درج تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویان در دوره تابستان 99 و نیمسال اول 1400-1399 را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کرد.

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد در این دستور العمل تاکید کرده به دلیل شرایط بحرانی شیوع بیماری کرونا و نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مورد ایجاد تداخل تحصیلی دانشجویان پذیرفته شده در مقاطع بالاتر، تاریخ فراغت از تحصیل دانش آموختگان دوره های تحصیلی که طبق تقویم آموزشی تحصیل کرده اند، مشخص شده است.

بر اساس این دستور العمل تاریخ فراغت از تحصیل دانش آموختگان تمام دوره های تحصیلی کاردانی و کارشناسی در دوره تابستان 99-98 برابر 31 شهریور است.

برای آن عده از دانشجویان دوره های تحصیلی کاردانی و کارشناسی که امتحان دروس معرفی به استاد آن ها تا تاریخ 15 آبان برگزار شده است و هم اکنون تمام دروس دوره را گذرانده و فارغ التحصیل شده اند، استثنائأ تاریخ فراغت از تحصیل آن ها 31 شهریور ماه 99 قید می شود.

همچنین تاریخ فراغت از تحصیل دانش آموختگان دوره های تحصیلات تکمیلی که از اول مهرماه تا 15 آبان ماه از خاتمه نامه خود دفاع کرده و فارغ التحصیل شده اند، برابر 31 شهریور قید می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1264

به "جزئیات درج تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات درج تاریخ فراغت از تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید