خبرنگاران شرکت های نوپا در حوزه کسب و کار الکترونیک در آذربایجان شرقی شناسایی می شوند

به گزارش مجله تار و سه تار، تبریز- خبرنگاران - بر اساس تفاهم نامه ای بین شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و یکی از شرکت های شتابدهنده در آذربایجان شرقی، شرکت های نوپا در حوزه کسب و کار الکترونیک استان شناسایی می شوند.

خبرنگاران شرکت های نوپا در حوزه کسب و کار الکترونیک در آذربایجان شرقی شناسایی می شوند

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی گفت: این تفاهم نامه به منظور شناسایی و ارزیابی شرکت های نوپا و استارتاپی فعال کسب و کار الکترونیک درآذربایجان شرقی و با همکاری اداره کل پست استان آذربایجان شرقی و شتاب دهنده آرتان 1100 منعقد شد.

محمد فرزاد، با اشاره به اهداف امضای این تفاهم نامه، گفت: شناسایی، ارزیابی و آموزش شرکت های نوپا در حوزه کسب و کار الکترونیک جهت همکاری و توسعه و بهره برداری از امکانات سکوی تجارت الکترونیک شرکت ملی پست از اهداف مهم این تفاهم نامه است.

وی با اشاره به تعهدات اداره کل پست استان، اضافه نمود: از جمله این تعهدات می توان به تخصیص فضای کاری مورد نیاز شرکت شتاب دهنده در صورت درخواست و عقد قرارداد اجاره، فراهم کردن امکانات تردد و حضور در ساختمان محل استقرار خارج از ساعات کاری مصوب اداره کل پست استان، فراهم کردن امکان دسترسی به زیرساخت های پلتفرم تجارت الکترونیک اشاره کرد.

فرزاد در خصوص وظایف شتاب دهنده آرتان در این تفاهم نامه نیز، اضافه نمود: شتاب دهنده دانش بنیان آرتان 1100 نیز به موجب این تفاهم نامه به شناسایی و ارزیابی شرکت های نوپا فعال در حوزه کسب و کار الکترونیک، معرفی شرکت های شناسایی شده به اداره کل پست استان، کمک به شرکت های درحال فعالیت جهت رفع نواق احتمالی و بهبود شرایط کاری و حرفه ای، ارائه آموزش های لازم به شرکت های در حال فعالیت، فعالیت جهت راه اندازی سازوکارهای تجارت الکترونیک بین الملل می پردازد.

مدت این تفاهم نامه پنج سال از زمان توافق طرفین و با قابلیت تمدید است.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1159

به "خبرنگاران شرکت های نوپا در حوزه کسب و کار الکترونیک در آذربایجان شرقی شناسایی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شرکت های نوپا در حوزه کسب و کار الکترونیک در آذربایجان شرقی شناسایی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید