هوانوردی عمومی به یاری شرکت های دانش بنیان توسعه می یابد

به گزارش مجله تار و سه تار، یکی از اولویت های ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در امسال، توسعه هوانوردی عمومی به یاری شرکت های دانش بنیان است.

هوانوردی عمومی به یاری شرکت های دانش بنیان توسعه می یابد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله تار و سه تار به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری یکی از اولویت های خود را توسعه هوانوردی عمومی با مشارکت دستگاه ها و نهادهای ذیربط مشخص نموده است بر همین اساس نیز امسال این صنعت با یاری شرکت های دانش بنیان توسعه خواهد یافت.

حمایت از توسعه خدمات هوانوردی عمومی با استفاده از شرکت های دانش بنیان این حوزه، اولویتی است که در امسال در ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پیگیری می گردد. این اولویت مهم با یاری ارتقای سطح فناوری صنعت هوانوردی عمومی و بومی سازی زیر مجموعه های وارداتی این حوزه و توسعه هوانوردی عمومی در طراحی و ساخت محصول برای صادرات و برطرف نیازهای داخلی محقق خواهد شد.

با توجه به ضرورت توسعه صنعت هوانوردی عمومی برای اشتغالزایی و رونق مالی کشور، این اولویت در دستور کار ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 9 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 174

به "هوانوردی عمومی به یاری شرکت های دانش بنیان توسعه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوانوردی عمومی به یاری شرکت های دانش بنیان توسعه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید