شرایط تعطیلی دانشگاه ها تا 14 آذر ماه اعلام شد

به گزارش مجله تار و سه تار، وزیر علوم در بخشنامه ای شرایط تعطیلی دانشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی را تا 14 آذر ماه 99 به روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ کرد.

شرایط تعطیلی دانشگاه ها تا 14 آذر ماه اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با ابلاغ بخشنامه ای به روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور، شرایط و الزام های تعطیلی مجموعه های وابسته به وزارت علوم در هفته پیش رو را اظهار داشت. در این بخشنامه آمده است.

پیرو ابلاغیه های قبلی در مورد کاهش حضور اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی در شرایط ناشی از همه گیری بیماری کووید 19، با توجه به دستور ریاست محترم جمهوری اسلامی و به منظور کاهش حداکثری زنجیره انتقال بیماری در شهر های با شرایط قرمز و نارنجی، لازم است در بازه زمانی 8 آذر 99 الی 14 آذر 99، کلیه موسسات ضمن تعطیل فعالیت های جاری، توجه به برگزاری کلاس ها به صورت الکترونیکی با کمترین تعداد همکار و تداوم پروژه های ضروری تحصیلات تکمیلی به تشخیص رئیس موسسه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را ادامه دهند، به نحوی که در ایام یاد شده کار های محوله به صورت دورکاری انجام و خللی در کار های ضروری ایجاد نگردد.

در مورد همکاران ستاد وزارت عتف نیز حضور مدیران با تشخیص معاونان و روسای مراکز و حضور کارکنان با تشخیص مدیران واحد های مربوطه انجام می گردد. سایر کارکنان به صورت دورکاری فعالیت های خود را انجام خواهند داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: tar-3tar.ir شناسه مطلب: 1277

به "شرایط تعطیلی دانشگاه ها تا 14 آذر ماه اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط تعطیلی دانشگاه ها تا 14 آذر ماه اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید