اخبار مجلس

حل مسائل محله باغ خلج اراک احتیاج به اقدامات فوری مدیران دارد

23 گروه جهادی دانشجویی اراک در نامه ای سرگشاده به بعضی مسئولان استان مرکزی نکاتی را درباره شرایط محله باغ خلج یا کوی سجادیه اراک مطرح کردند.

24 خرداد 1399

ساخت 400هزار واحد مسکونی برای مددجویان در 8 سال، بیش از 4هزار مددجو مسئولان و نمایندگان مجلس هستند

خبرنگاران: قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به ساخت 400هزار واحد مسکونی برای مددجویان در 8 سال گذشته گفت: امروزه هدف اصلی کمیته امداد، توانمندسازی وخودکفایی خانواده های تحت پوشش است.

22 اردیبهشت 1399

کسی که بیماری واگیر دار خود را مخفی کند مجازات می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، کابینه کویت پیش نویس یک لایحه جدید را در مورد مجازات کسانی که بیماری واگیردار خود را در این کشور پنهان نمایند، تصویب کرد.

16 اردیبهشت 1399

نهضت جنگل کاری در خراسان جنوبی شکل گرفت

استاندار خراسان جنوبی گفت: براساس برنامه ریزی، نهضت جنگل کاری در استان تعریف شده است و تا خاتمه سال 99 با ایجاد زیرساخت و نهالستان، پنج میلیون اصله نهال در خراسان جنوبی فراوری و کاشته خواهد شد.

3 اردیبهشت 1399

اولویت ساماندهی خانه مسافرها با استان های گردشگرپذیر است

جمشید حمزه زاده درحاشیه نشست هم اندیشی روسای جامعه هتل داران استانها، در تبادل نظر با خبرنگاران اظهار کرد: استان هایی مانند گیلان، اصفهان، مازندران و خراسان رضوی که از گذشته در امر گردشگری فعالیت داشته اند در ساماندهی شرایط خانه مسافرها دراولویت هستند....

1 اسفند 1398

رضایی کوچی: افزایش حقوق کارکنان در بودجه 99 با تورم همخوانی ندارد ، پیشنهاد تسهیلات ارزان مسکن برای دهک های پایین در بودجه

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 در مجلس از ارائه پیشنهاد تسهیلات ارزان قیمت مسکن برای دهک های پایین جامعه در بودجه سال آینده اطلاع داد.

25 بهمن 1398

بودجه سال 99 پارک علم و فناوری یزد تعیین شد

لایحه بودجه سال 99 پس از تصویب در هیات دولت به مجلس شورای اسلامی ارائه شد که از این لایحه سهم بودجه پارک علم و فناوری استان یزد 135.265 میلیون ریال برآورد شده است.

6 بهمن 1398

باید بودجه لازم به گردشگری اختصاص یابد، این حوزه در زمینه اشتغال، نقش بسیار تعیین کننده ای دارد

رئیس جمهوری تصمیمات و مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید به استان یزد را در توسعه و آبادانی استان، بسیار مفید و مؤثر توصیف کرد و گفت: بی تردید تکمیل پروژه هایی که در بخش های مختلف برای استان یزد در نظر گرفته شده، می تواند تحولی در سطح استان ایجاد کند.

12 دی 1398

درگیری لفظی پلوسی و ترامپ در توئیتر ادامه دارد

ایسنا نوشت: با ادامه تحقیقات قانونگذاران آمریکایی از یک مقام کلیدی شورای امنیت ملی ترامپ، رئیس جمهوری و رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در توییتر بر سر تحقیقات استیضاح جنگ و جدل کردند.

28 آذر 1398

رفع انحصار آموزش زبان از مدارس یا رونق آموزشگاه ها و مدرک فروشی؟

هفته گذشته 57 نماینده مجلس طرحی یک فوریتی با عنوان رفع انحصار از زبان انگلیسی در نظام آموزش همگانی کشور را ارائه کرده اند که به موجب آن آموزش تمامی زبان های انگلیسی و غیر انگلیسی اختیاری و از محیط مدرسه خارج و به آموزشگاه های آزاد سپرده می شود.

2 آذر 1398

همکاری کشورهای مسلمان بحران های منطقه را خاتمه می دهد

رئیس مجلس با بیان اینکه باید با تلاش مشترک، سطح روابط اقتصادی- تجاری ایران و اندونزی را افزایش دهیم، گفت: همکاری کشورهای مسلمان بحران های منطقه را سرانجام می دهد.

25 آبان 1398

تجری: استقلال کانون وکلا از ضروریات زندگی امروز است

نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب گفت: استقلال کانون وکلا از موارد ضرورت زندگی اجتماعی و بین المللی امروز است.

24 آبان 1398

احتمال اقدام نظامی چین در هنگ کنگ

رئیس دولت هنگ کنگ برای اولین بار از احتمال عملیات نظامی ارتش چین در این منطقه نیمه خودمختار سخن گفته است.

17 مهر 1398

فردا آخرین مهلت ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال 98 تا فردا دوشنبه 4 شهریورماه برای ثبت نام مهلت دارند.

30 شهریور 1398

شورای راهبری گردشگری سلامت، تنها مرجع ابلاغ آیین نامه ها و مصوبات است

هرگونه آیین نامه و مصوبه جدید در حوزه گردشگری سلامت به وسیله دبیرخانه شورای راهبری گردشگری سلامت، ابلاغ و اطلاع رسانی می گردد.

23 شهریور 1398

مراسم طرح ملی جودو برای همه برگزار شد

مراسم افتتاحیه طرح ملی جودو برای همه به مناسبت گرامیداشت هفته المپیک برگزار گشت.

19 مرداد 1398

انتقاد اعضای شورای شهر تهران به انتصاب فردی از بدنه شهرداری به عنوان ذیحساب اقتصادی

اعضای شورای شهر تهران نسبت به انتصاب زارع علی به عنوان ذیحساب 2 شهرداری تهران انتقاد کردند.

10 مرداد 1398

رهبران دموکرات آماده نبردی تازه با ترامپ شدند

تهران - خبرنگاران - رهبران حزب دموکرات به طرح احتمالی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای درخواست 8 میلیارد و 600 میلیون دلار بودجه به منظور ساخت دیوار در مرز مکزیک واکنش نشان داده و هشدار دادند که درصورت ارائه چنین درخواستی دولت دوباره تعطیل و ترامپ...

4 تیر 1398

جزئیات لایحه مشخص نرخ عوارض تردد در محدوده های مرکزی شهر

به گزارش خبرنگاران، پیش نویس لایحه پیشنهادی مشخص نرخ عوارض تردد در محدوده های مرکزی شهر تهران در سال 98 از سوی شهرداری به شورا ارسال شد.

11 خرداد 1398

تحصن نمایندگان سه استان در هیئت رئیسه در اعتراض به مشکل آب

به گزارش خبرنگاران، نمایندگان استان اصفهان مجلس شورای اسلامی امروز پس از یک هفته استعفا به دلیل مسائل آب استان به جلسه علنی بازگشتند که حواشی زیادی را در خانه ملت ایجاد کرد.

20 اردیبهشت 1398