اخبار مجلس

رتبه های برتر آزمون دستیاری پزشکی معرفی شدند، فردا آخرین مهلت انتخاب رشته

رتبه های برتر آزمون دستیاری پزشکی به وسیله مرکز سنجش آموزش پزشکی معرفی شدند.

27 مهر 1399

زمان پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم اعلام شد

سازمان خصوصی سازی در اطلاعیه ای زمان شروع و جزییات پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (etf) پالایشی یکم را اعلام نمود.

21 مهر 1399

سرنوشت رفراندوم درون پارلمانی علیه روحانی

آنچه با توجه به حضور نام حاجی دلیگانی، دبیر هیات رییسه مجلس میان نمایندگان مبتلا به کرونا محل پرسش است، سرنوشت استمزاج او از همکارانش برای استیضاح یا طرح سوال از حسن روحانی به عنوان رییس جمهوری است.

17 شهریور 1399

جزئیات نامه هشدارآمیز ظریف به بورل

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: محمدجواد ظریف طی نامه ای به جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده برجام، یک بار دیگر موارد عدم پایبندی کشور های اروپایی را طبق بند 36 برجام به کمیسیون مشترک جهت حل و فصل ارجاع داد.

13 شهریور 1399

ابلاغ نحوه بخشودگی جرایم مالیاتی

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور بخشودگی جرائم مالیاتی قابل بخشش موضوع قانون مالیات های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده را ابلاغ کرد.

25 مرداد 1399

افزایش 300 هزاری حق مسکن کارگران؛ البته از تیرماه

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشنهاد افزایش یاری هزینه مسکن کارگران مشمول قانون کار را با قید دوفوریت جهت آنالیز و تصویب به هیئت وزیران ارایه کرد که مورد تصویب نهاده شد.

20 تیر 1399

لایحه چارچوب اختیارات و وظایف کمیسیون های مناطق شهرداری تصویب شد

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با یک فوریت لایحه چارچوب اختیارات و وظایف کمیسیون های داخلی مناطق شهرداری تهران موافقت کردند.

17 تیر 1399

حل مسائل محله باغ خلج اراک احتیاج به اقدامات فوری مدیران دارد

23 گروه جهادی دانشجویی اراک در نامه ای سرگشاده به بعضی مسئولان استان مرکزی نکاتی را درباره شرایط محله باغ خلج یا کوی سجادیه اراک مطرح کردند.

24 خرداد 1399

ساخت 400هزار واحد مسکونی برای مددجویان در 8 سال، بیش از 4هزار مددجو مسئولان و نمایندگان مجلس هستند

خبرنگاران: قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به ساخت 400هزار واحد مسکونی برای مددجویان در 8 سال گذشته گفت: امروزه هدف اصلی کمیته امداد، توانمندسازی وخودکفایی خانواده های تحت پوشش است.

22 اردیبهشت 1399

کسی که بیماری واگیر دار خود را مخفی کند مجازات می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، کابینه کویت پیش نویس یک لایحه جدید را در مورد مجازات کسانی که بیماری واگیردار خود را در این کشور پنهان نمایند، تصویب کرد.

16 اردیبهشت 1399

نهضت جنگل کاری در خراسان جنوبی شکل گرفت

استاندار خراسان جنوبی گفت: براساس برنامه ریزی، نهضت جنگل کاری در استان تعریف شده است و تا خاتمه سال 99 با ایجاد زیرساخت و نهالستان، پنج میلیون اصله نهال در خراسان جنوبی فراوری و کاشته خواهد شد.

3 اردیبهشت 1399

اولویت ساماندهی خانه مسافرها با استان های گردشگرپذیر است

جمشید حمزه زاده درحاشیه نشست هم اندیشی روسای جامعه هتل داران استانها، در تبادل نظر با خبرنگاران اظهار کرد: استان هایی مانند گیلان، اصفهان، مازندران و خراسان رضوی که از گذشته در امر گردشگری فعالیت داشته اند در ساماندهی شرایط خانه مسافرها دراولویت هستند....

1 اسفند 1398

رضایی کوچی: افزایش حقوق کارکنان در بودجه 99 با تورم همخوانی ندارد ، پیشنهاد تسهیلات ارزان مسکن برای دهک های پایین در بودجه

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 در مجلس از ارائه پیشنهاد تسهیلات ارزان قیمت مسکن برای دهک های پایین جامعه در بودجه سال آینده اطلاع داد.

25 بهمن 1398

بودجه سال 99 پارک علم و فناوری یزد تعیین شد

لایحه بودجه سال 99 پس از تصویب در هیات دولت به مجلس شورای اسلامی ارائه شد که از این لایحه سهم بودجه پارک علم و فناوری استان یزد 135.265 میلیون ریال برآورد شده است.

6 بهمن 1398

باید بودجه لازم به گردشگری اختصاص یابد، این حوزه در زمینه اشتغال، نقش بسیار تعیین کننده ای دارد

رئیس جمهوری تصمیمات و مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید به استان یزد را در توسعه و آبادانی استان، بسیار مفید و مؤثر توصیف کرد و گفت: بی تردید تکمیل پروژه هایی که در بخش های مختلف برای استان یزد در نظر گرفته شده، می تواند تحولی در سطح استان ایجاد کند.

12 دی 1398

درگیری لفظی پلوسی و ترامپ در توئیتر ادامه دارد

ایسنا نوشت: با ادامه تحقیقات قانونگذاران آمریکایی از یک مقام کلیدی شورای امنیت ملی ترامپ، رئیس جمهوری و رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در توییتر بر سر تحقیقات استیضاح جنگ و جدل کردند.

28 آذر 1398

رفع انحصار آموزش زبان از مدارس یا رونق آموزشگاه ها و مدرک فروشی؟

هفته گذشته 57 نماینده مجلس طرحی یک فوریتی با عنوان رفع انحصار از زبان انگلیسی در نظام آموزش همگانی کشور را ارائه کرده اند که به موجب آن آموزش تمامی زبان های انگلیسی و غیر انگلیسی اختیاری و از محیط مدرسه خارج و به آموزشگاه های آزاد سپرده می شود.

2 آذر 1398

همکاری کشورهای مسلمان بحران های منطقه را خاتمه می دهد

رئیس مجلس با بیان اینکه باید با تلاش مشترک، سطح روابط اقتصادی- تجاری ایران و اندونزی را افزایش دهیم، گفت: همکاری کشورهای مسلمان بحران های منطقه را سرانجام می دهد.

25 آبان 1398

تجری: استقلال کانون وکلا از ضروریات زندگی امروز است

نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب گفت: استقلال کانون وکلا از موارد ضرورت زندگی اجتماعی و بین المللی امروز است.

24 آبان 1398

احتمال اقدام نظامی چین در هنگ کنگ

رئیس دولت هنگ کنگ برای اولین بار از احتمال عملیات نظامی ارتش چین در این منطقه نیمه خودمختار سخن گفته است.

17 مهر 1398
تعداد: (27)